POLMOS BIELSKO BIAŁA S A

Specjalista ds. rozliczeń transportu w Dziale Obsługi Klienta

  • Czechowice-Dziedzice, śląskie pow. bielski

Specjalista ds. transportu

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Polmos Bielsko-Biała SA to czołowy producent najlepszych wyrobów alkoholowych w Polsce.  Do produkcji naszych wyrobów używamy jedynie starannie wyselekcjonowanych składników najwyższej jakości. Wyróżniają nas wysokie standardy, a dzięki ciągłym inwestycjom technologicznym nieustannie podnosimy jakość produkowanych przez nas marek.

Miejsce pracy: Kompleks 7R w Czechowicach-Dziedzicach

Zakres obowiązków

  • Weryfikacja faktur transportowych
  • Monitorowanie kompletności otrzymanych dokumentów transportowych
  • Obsługa reklamacji transportowych
  • Bieżące wsparcie Działu Obsługi Klienta

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Bardzo dobra znajomość Excel
  • Doświadczenie w transporcie/ spedycji/ Dziale Obsługi Klienta
  • Sumienność
  • Skrupulatność
  • Zaangażowanie

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne świadczenia socjalne (opieka medyczna, dofinansowania i inne)
  • Zdobywanie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej o najwyższych standardach bezpieczeństwa pracy
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkoleń
  • Pracę w zgranym zespole ludzi zorientowanych na sukces
  • Administratorem danych osobowych jest:
    POLMOS Bielsko-Biała S.A. , ul. Karpacka 11 , 43-316 Bielsko-Biała, NIP: 5470048857
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: POLMOS Bielsko-Biała S.A., ul. Karpacka 11, 43-316 Bielsko-Biała, NIP: 5470048857 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 11 dni temu)