Elektryk utrzymania ruchu

  • Łaszczów, lubelskie pow. tomaszowski

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

LUBELSKI FORNIR sp. z o.o.

LUBELSKI FORNIR Sp. z o.o. od kilkudziesięciu lat specjalizuje się w produkcji okleiny naturalnej z gatunków europejskich. Od 2019 roku, wsparci przez wiedzę i doświadczenie Grupy Möhring, staliśmy się jeszcze bardziej elastycznym i wszechstronnym partnerem na rynku producentów okleiny naturalnej w Europie. W naszej produkcji, stawiamy na doświadczenie, jakość i rozwijanie technologii,

W związku z rozwojem firmy poszukujemy Elektryka Utrzymania Ruchu.

Zakres obowiązków

  • Czytanie schematów technicznych.

  • Wykonywanie konserwacj i przeglądów maszyn oraz urządzeń według harmonogramu

  • Nadzór nad pracą maszyn produkcyjnych, urządzeń elektrycznych i instalacji.

  • Diagnozowanie i usuwanie usterek w układach elektrycznych.

  • Przeprowadzanie przeglądów i konserwacji maszyn produkcyjnych, urządzeń i instalacji.

  • Naprawa i wymiana uszkodzonych elementów i podzespołów.

  • Udział w nowych projektach.

Wymagania

  • Wykształcenie elektryczne lub pokrewne, zawodowe lub średnie.

  • Uprawnienia SEP.

  • Mile widziane co najmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku Elektryka/ elektromechanika.

  • Znajomość przepisów BHP i PPOŻ.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Gotowość do pracy zmianowej, w tym w porze nocnej.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.

  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę.

  • Przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju zawodowego.

  • Bonusy związane z udziałem w realizowanych projektach.
  • Administratorem danych osobowych jest LUBELSKI FORNIR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 22-650 Łaszczów ul. Lwowska 31, NIP: 9211331566. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LUBELSKI FORNIR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 22-650 Łaszczów ul. Lwowska 31, NIP: 9211331566 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 27 dni temu)