• Czechowice-Dziedzice, śląskie pow. bielski

Spawacz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Spawacz

ZUZA POLAND to firma zajmująca się produkcją, budową i serwisem maszyn przemysłowych. Zaopatrujemy zakłady przemysłowe w niezbedne elementy do utrzymanie produkcji w ruchu.

Prężnie rozwijająca się firma poszukuje pracownika na stanowisko Spawacz

Zakres obowiązków

  • Obsługa podstawowych maszyn i urządzeń warsztatowych
  • Obsługa prostych narzędzi warsztatowych (szlifierka, wiertarka, gwinciarka itp)
  • Kontrola zgodności produktu z dokumentacją

  • Rozwiązywanie pojawiających się problemów natury technicznej

  • Wykonywanie podstawowych czynności serwisowych użytkowanych maszyn i urządzeń

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność spawania metodą MIG/MAG
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym
  • Wynagrodzenie po okresie próbnym 9800,00 brutto PLN ( własna działalność )
  • Administratorem danych osobowych jest:
    ZUZA POLAND Łukasz Pytel , Czechowice-Dziedzice 43-502 , ul.Krucza 10, NIP: 6521641851
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:ZUZA POLAND Łukasz Pytel, Czechowice-Dziedzice 43-502 , ul.Krucza 10, NIP: 6521641851zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)