Carolina Toyota Bielsko

Lakiernik lub Pomocnik lakiernika

  • Jaworze, śląskie pow. bielski

Lakiernik

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Praca stacjonarna

CAROLINA TOYOTA BIELSKO - Autoryzowany Dealer Toyoty, sprzedaż nowych oraz używanych samochodów marki Toyota. Serwis mechaniczny i blacharsko lakierniczy. Sprzedaż części i akcesoriów.

Ubezpieczenia PZU, ALLIANZ, ERGO HESTIA.

Toyota Professional Bielsko poszukuje lakierników oraz pomocnikó lakierników do lokalizacji w Jaworzu.

Zakres obowiązków

Lakiernik

  • lakierowanie w systemie wodorozcieńczalnym
  • obsługa mieszalnika wraz z samodzielnym doborem kolorów

Lub pomocnik lakiernika- wymagania

    • kompleksowe wykonywanie prac związanych z przygotowaniem powierzchni do lakierowania pojazdu

Wymagania

  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dbanie o powierzony sprzęt
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Współpracę z doświadczonymi lakiernikami
  • Szkolenia wg wymagań i standardów Toyoty
  • Pakiet medyczny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bilety na imprezy kulturalne
  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Karta Multisport
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Służbowy telefon
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Świeża kawa z ekspresu
  • Administratorem danych osobowych jest Carolina Car Company Spółka Jawna J.Majdecki, M.Olesiński, P.Sójka 01-242 Warszawa Al.Prymasa Tysiąclecia 54, NIP: 5272163405. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Carolina Car Company Spółka Jawna J.Majdecki, M.Olesiński, P.Sójka 01-242 Warszawa Al.Prymasa Tysiąclecia 54, NIP: 5272163405 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)