Sales Manager - Manufacturing Solutions

OLSOM sp. z o.o. jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla branż motoryzacyjnej, medycznej, farmaceutycznej i innych.

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż rozwiązań IT dedykowanych do zarządzania procesami na hali produkcyjnej
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, poszukiwanie okazji biznesowych na rynku polskim i międzynarodowym
  • Inicjowanie kontaktów z klientami i partnerami biznesowymi, prowadzenie prezentacji sprzedażowych
  • Przygotowanie ofert i wstępne negocjowanie kontraktów
  • Tworzenie raportów ze spotkań raportów, analiz i sprawozdań
  • Aktywne uczestnictwo w procesie budowania produktu i strategii sprzedażowej
  • Pozyskiwanie i analizę istotnych informacji rynkowych, monitorowanie i analiza danych rynkowych i działań konkurencji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Umiejętność korzystania z mechanizmu Lead Generation
  • Rozumienie procesów sprzedaży IT rozwiązań w modelu klasycznym oraz SaaS / PaaS
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług IT i oprogramowania
  • Samodzielność, odpowiedzialność za prowadzenie projektów sprzedażowych
  • Umiejętności negocjacyjne i doskonałe zdolności interpersonalne
  • Znajomość procesów zakupowych u klientów korporacyjnych
  • Umiejętność rozpoznawania potrzeb klientów, budowania relacji biznesowych
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy technicznej
  • Dynamizm w działaniu oraz silna orientacja na realizację celów sprzedażowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B)

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie tworzącej innowacyjne rozwiązania informatyczne
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, składające się z wynagrodzenia podstawowego adekwatnego do posiadanych umiejętności i wysokiej premii za efekty sprzedażowe i zaangażowanie
  • Stałą pracę oraz realny wpływ na ekspansję firmy na rynku
  • Perspektywa dynamicznego wzrostu wynagrodzenia w zależności od efektów pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym: laptop i telefon komórkowy
  • Przyjazną atmosferę oraz elastyczne godziny pracy
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowę o pracę lub B2B
  • Komfortowe biuro w historycznym centrum miasta

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
OLSOM sp. z o.o.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest OLSOM sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OLSOM sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Zawód:
Manager
Miejsce pracy:
Szczecin
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
06-01-2021
Oferta wygasa w dniu:
05-02-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)