Adetronik Sp. z o. o.

Czy to Twoja firma?

Adetronik Sp. z o. o. praca

Łódź

Adetronik Sp. z o.o. to renomowany specjalista w branży HVAC, który od 2015 roku dostarcza najwyższej jakości usługi w zakresie projektowania, instalacji i serwisu systemów klimatyzacji, ogrzewania oraz wentylacji. Z główną siedzibą w województwach Łódzkim i Mazowieckim, firma rozwija swoją działalność na terenie całego kraju, oferując klientom indywidualnym i biznesowym kompleksową obsługę oraz szybką reakcję serwisową dzięki rozbudowanej sieci własnych punktów serwisowych.

W Adetronik Sp. z o.o. priorytetem jest budowanie trwałych, partnerskich relacji z klientami, opartych na szczerości i zaufaniu. Dzięki doświadczonemu i wyszkolonemu zespołowi specjalistów, firma gwarantuje audytowaną jakość świadczonych usług, co przekłada się na bezpieczeństwo i komfort użytkowania systemów HVAC. Napędzani pasją do innowacji, nieustannie dążymy do doskonalenia naszych rozwiązań, aby sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom klientów.

Adetronik Sp. z o.o. to synonim profesjonalizmu i ekspertyzy, który za pomocą bogatej oferty – od instalacji po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, w tym pogotowie techniczne dostępne 24h – zapewnia swoim klientom niezawodność i efektywność systemów HVAC, a tym samym zdrowe i komfortowe warunki w pomieszczeniach.

Adetronik Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Adetronik Sp. z o. o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Adetronik Sp. z o. o.

Mapa Adetronik Sp. z o. o.

Siedziba główna

Adetronik Sp. z o. o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Adetronik Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Serwisant klimatyzacji i wentylacji

    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz

      Zakres obowiązków

      • przeglądy i bieżąca obsługa serwisowa urządzeń,

      • wykonywanie napraw i usuwanie usterek,

      • sporządzanie dokumentacji serwisowej z wykonanych prac.

      Wymagania

      • masz doświadczenie w branży na podobnym stanowisku,

      • posiadasz wiedzę z branży HVAC

      • cechują Cię: dobra organizacja pracy, punktualność, rzetelność, szczerość, wysoka kultura osobista

      • posiadasz prawo jazdy kat. "B",

      Mile widziane

      • masz uprawnienia SEP , F-Gaz

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

      • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy( zarobki przekraczające 10 tyś zł)

      • pakiet szkoleń technicznych wewnętrznych i producenckich

      • dużą samodzielność m.in. w zakresie elastycznego planowania pracy własnej,

      • wyposażenie we wszystkie niezbędne narzędzia pracy (auto służbowe wyposażone w warsztat z narzędziami, telefon)

      • pakiet świadczeń socjalnych

      • wsparcie pozostałych członków firmy

      • możliwość rozwoju zawodowego

      • prywatna opieka medyczna
      • dofinansowanie do szkoleń i kursów
      • ubezpieczenie na życie
      • umowę o pracę ( w późniejszym czasie współpraca na podstawie kontraktu b2b)

      UMOWA O PRACĘ 6 000–9 000 złbrutto / mies.

      KONTRAKT B2B 8 000–25 000 złnetto (+ VAT) / mies.

  • Monter

    • Łódź
    • Monter

      • montaż urządzeń wentylacji mechanicznej oraz jej instalacji, zgodnie z rysunkiem technicznym

      • montaż urządzeń klimatyzacji

      Wymagania

      • doświadczenie w wykonywaniu prac z w/w zakresu

      • uprawnienia wymagane przepisami

      • umiejętność czytania rysunku technicznego

      Oferujemy

      • ciągłość zleceń / umowa o pracę pon-pt

      • nadzór i wsparcie techniczne

      • możliwość doposażenia w niezbędne narzędzia

      • niezbędne materiały do wykonania prac

      • możliwość wykonania zlecenia z własnym materiałem

      UMOWA O PRACĘ 5 400–8 300 złbrutto / mies.

      KONTRAKT B2B 10 000–20 000 złnetto (+ VAT) / mies.

Pracodawcy w Łodzi