Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.04.2024

Szlifierz

  • Holandia zagranica

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Szlifierz

Szlifierz poszukiwany !! Nasz klient z Eindhoven, zatrudnia 150 pracowników i istnieje na rynku od 35 lat. dostarczając specjalistyczne prace z zakresu obrobki blachy i spawania.Obecnie poszukujemy szlifierza.

Zakres obowiązków

Jako szlifierz masz bardzo zróżnicowane stanowisko, na którym odpowiadasz za końcowe wykończenie naszych produktów. Szlifując i polerując masz pewność, że produkty spełniają wymagania wizualne stawiane przez naszych klientów. Obejmuje to usuwanie spawow spawalniczych i przebarwień, nierówności na powierzchniach i wszelkich zadrapań. Ze względu na różnorodność produktów i różne procesy żaden dzień nie jest taki sam.

Wymagania

Czy ?

Pasjonujesz się technologią i masz motywację do nauki. W swojej pracy szukasz różnorodności, doświadczenie w pracy ze szlifierką taśmową będzie zaletą.

Masz pewne doświadczenie w wykańczaniu stali nierdzewnej, aluminium i metalu.

Dbasz o jakość i dbasz o szczegóły Angielski masz na dobrym poziomie Masz prawo jazdy To mamy cos dla Ciebie! Czytaj dalej....

Oferujemy

Co mozemy Ci zaoferowac:

Dobre warunki zatrudnienia

Stawka od 15e/brutto uzalezione od doswiadczenia

Entuzjastyczni współpracownicy

Możliwość wyboru 2 zmian dla optymalnej równowagi między życiem zawodowym a prywatnym: zmiana od 7:45 do 16:30 oraz w piątki do 14:30 lub od 6:00 do 14:45 oraz w piątki do 12:30 PO POŁUDNIU.

Zaiteresowany ? Zainteresowana ? Wyslij nam swoje Cv na praca@armadas.eu lub zadzwon do nas 0031 (0)40 209 2800

  • Administratorem danych osobowych jest Armadas BV 5521 DA Eersel Kerver 11. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Zgoda na przetwarzanie danych kandydata.