B8 Recruitment Sp. z o.o.

Technolog-konstruktor do przyuczenia / Bielany Wrocławskie

  • Bielany Wrocławskie, dolnośląskie pow. wrocławski
  • 6 200-8 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Konstruktor

Umowa o pracę, umowa zlecenie

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Nie boisz się wyzwań i chcesz rozwijać się w obszarze technologii i konstrukcji?
Jeśli jesteś osobą z niewielkim doświadczeniem, ale pełną zapału i chęci do nauki, to ta oferta jest dla Ciebie.

Dla naszego Klienta poszukujemy Technologa-konstruktora.

Oferujemy możliwość wsparcia i przyuczenia, byś mógł/a osiągnąć pełen potencjał swoich umiejętności.

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Zakres obowiązków

  • Tworzenie rysunków technicznych grzałek, bojlerów, komponentów i poprawa istniejących projektów;
  • Tworzenie list materiałowych i cykli produkcyjnych;
  • Obsługa systemów zarządzania produkcją i magazynem, programów Inventor 3D;
  • Opracowanie przyrządów do produkcji;
  • Druk 3D matryc kontrolnych;
  • Kontrola zgodności z rysunkiem komponentów od dostawców.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie;
  • Znajomość programów Office oraz programów do tworzenia rysunków technicznych;
  • Umiejętność logicznego rozwiązywania problemów;
  • Samodzielność;
  • Chęć do nauki.

Mile widziane:

- doświadczenie w projektowaniu i rysowaniu komponentów w branży metal-mechanicznej;
- znajomość j. angielskiego.

Oferujemy

  • Zatrudnienie BEZPOŚREDNIO u pracodawcy;
  • Umowę zlecenie na 2 tygodnie (okres próbny), po - umowa o pracę na rok;
  • Wynagrodzenie od 6200 zł brutto i wyżej - dopasowane do Twojej wiedzy i umiejętności;
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-14:30;
  • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • Stałą pracę u stabilnego pracodawcy.

Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do złożenia aplikacji poprzez formularz. Jeśli masz pytania skontaktuj się pod numer 533591777.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Administratorem danych osobowych jest B8 Recruitment Sp. z o.o. 53-676 Wrocław A. Zelwerowicza 18a, NIP: 8971896078. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez B8 Recruitment Sp. z o.o. 53-676 Wrocław A. Zelwerowicza 18a, NIP: 8971896078 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)