• Andrychów, małopolskie pow. wadowicki

Konstruktor

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Konstruktor

STALMARK

Stalmark to polski producent kotłów CO, obecny na rynku od 2002 roku. Od dwudziestu lat ciągle udoskonalamy nasze produkty, aby dostarczać Państwu wyłącznie najwyższej jakości kotły CO. Producent kotłów to odpowiedzialna rola względem naszych klientów i środowiska, i Stalmark wywiązuję się z tego zadania w każdym calu. Nasze kotły w oparciu o wyselekcjonowane paliwa stałe, spełniające aktualne normy środowiskowe, takie jak pellet i ekogroszek. Nowoczesne kotły na pellet i ekogroszek, marki Stalmark, mogą pracować niemalże bezobsługowo. Dzięki połączeniu z pojemnymi zasobnikami oraz podajnikiem paliwa wymagają minimum obsługi codziennej. W naszej ofercie posiadamy kotły wyposażone w podajniki ślimakowe jak i tłokowe.  Wszystkie produkowane przez nas kotły CO spełniają wymagania dyrektywy ECODESIGN oraz spełniają kryteria sprawności cieplnej i wymagania w zakresie emisji wg aktualnych norm w najwyższej – 5 klasie. Aby ułatwić utrzymanie i kontrolę kotła, stosujemy w naszych urządzeniach nowoczesne sterowniki, w tym współpracujące z modułami bezprzewodowymi (WiFi, GSM), regulatory pokojowe, w tym pozwalające na inteligentne zarządzanie wszystkimi urządzeniami w instalacji. Stalmark to nie tylko producent kotłów na pellet i ekogroszek, wzbogacamy naszą ofertę o nowe produkty takie jak: uchwyty do fotowoltaiki czy belownice do odpadów.

Stanowisko: Konstruktor

Miejsce pracy: Andrychów, ul. Przemysłowa 21

Zakres obowiązków

  • projektowanie nowych produktów
  • wykonywanie zmian konstrukcyjnych w już istniejących produktach
  • przygotowywanie modeli 3D oraz dokumentacji 2D

Wymagania

  • wykształcenie średnie/wyższe techniczne
  • znajomość oprogramowania Solidworks
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku (z programem solidworks)
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość technologii stosowanych w przemyśle: obróbka plastyczna blach, spawanie itp.

Oferujemy

  • pracę na podstawie umowy o pracę
  • pracę w rozwijającej się firmie
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Administratorem danych osobowych jest STALMARK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa 34-120 Andrychów ul. Przemysłowa 21, NIP: 5512629442. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez STALMARK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa 34-120 Andrychów ul. Przemysłowa 21, NIP: 5512629442 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (dzisiaj)