Duijndam Works Sp. z o.o.

Pracownik pakowni pomidorów (dwie zmiany)

  • Holandia zagranica

Pracownik produkcji

Umowa agencyjna

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Pracodawca nie wymaga CV

Bez doświadczenia

Duijndam Works jest agencją zatrudnienia, zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 1, która działa w Polsce od 2003 roku. Każdego dnia z powodzeniem dopasowujemy potencjalnych pracowników dla naszych klientów. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy sezonowej i tymczasowej w Holandii. Oferujemy pracę w wielu sektorach gospodarki, a nasze oferty dobieramy w zależności od Twojego poziomu wykształcenia i doświadczenia oraz personalnych predyspozycji.

Dla jednego z naszych klientów w De Lier poszukujemy zmotywowanych osób do pracy przy pakowaniu pomidorów.

Nasz klient to jedna z czołowych kooperatyw specjalizujących się w produkcji, pakowaniu i sprzedaży warzyw w Europie. Wszystkie ich produkty: pomidory, słodka papryka, bakłażany i ogórki pochodzą ze zrównoważonych upraw szklarniowych. Natychmiast po zbiorach świeże produkty są transportowane do pakowni i przygotowywane do wysyłki dla klientów. Firma posiada nową i w pełni zautomatyzowaną pakownię w Maasdijk, gdzie co roku pakowane są miliony opakowań pomidorów, bakłażanów, papryki słodkiej oraz ogórków. Oferowane przez nich produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości, wyglądu oraz trwałości. W swojej działalności dużą wagę przykładają do zrównoważonego rozwoju poprzez zmniejszenie wpływu uprawy i pakowania ich warzyw na środowisko.

Praca odbywa się na dwie zmiany – dzienna (w godz. 06:00-17:00) oraz nocna (w godz. 17:00-4:00).

Zakres obowiązków

  • sortowanie
  • kontrolowanie jakości
  • układanie tacek
  • przycinanie gałązek pomidorów na odpowiednią długość, aby zmieściły się na tacce
  • ważenie pomidorów
  • pakowanie pomidorów

Wymagania

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od 15.04 na dłuższy czas
  • chęć i motywacja do pracy
  • gotowość do pracy w weekendy oraz w godzinach nocnych
  • gotowość dojazdu do pracy rowerem (do 10 km)

Oferujemy

  • STAWKA: €13.27 brutto/godz.
  • dodatek do godzin nocnych: 25% w godzinach 21:00 – 4:00
  • dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych: samochód osobowy – €20 netto tygodniowo
  • dodatek wakacyjny oraz urlopowy (Vakantiegeld i Vakantiedagen)
  • cotygodniowe wypłaty komfortowe zakwaterowanie (z dostępem do Internetu) – €127 tygodniowo
  • ubezpieczenie zdrowotne – €35.56 tygodniowo – z możliwością dofinansowania (Zorgtoeslag) do €123 miesięcznie
  • darmowy transport do i z miejsca pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • wsparcie koordynatorów (przed wyjazdem oraz w trakcie pobytu w Holandii) – m.in. pomoc w wyrobieniu SOFI/BSN oraz w razie potrzeby wizyty u lekarza
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Duijndam Works Sp. z o.o. z siedzibą ul. Kołłątaja 3/2 45-064 Opole dla potrzeb procesów rekrutacyjnych do pracy, w tym na przekazanie danych do Partnerów Duijndam Works Sp. z o.o. w celu zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)
Dodana
Wygasa (dzisiaj)