Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Opis firmy

Eaton Corporation

Eaton Corporation jest producentem szerokiej gamy produktów zarządzania energią dla następujących branż tj. samochodowej, hydraulicznej, lotniczej, elektrycznej. Posiadamy ponad stuletnie doświadczenie i jesteśmy globalnym liderem w dziedzinie: produktów i usług związanych z systemami kontroli i dystrybucji mocy, zasilaniem awaryjnym oraz automatyką przemysłową, systemów hydraulicznych i pneumatycznych wojskowego i cywilnego zastosowania, a także systemów zwiększających osiągi, ekonomiczne zużycie paliwa i bezpieczeństwo w samochodach osobowych i ciężarowych.

 

Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. – Bielsko-Biała

Działalność EATON w Bielsku-Białej rozpoczęła się w 1997 roku, kiedy Eaton przejął produkcję zaworów silnikowych od Fiat Auto Poland. W 2006 roku otwarty został nowy zakład Eaton Automotive w Bielsku-Białej na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, co pozwoliło na uruchomienie nowych produktów tj.  popychaczy i dźwigienek zaworowych.


Obecnie, zakład Eaton w Bielsku-Białej zatrudnia ok. 750 pracowników i zajmuje się produkcją zaworów, hydraulicznych kasatorów luzu, dźwigienek do zaworów, carrierów, czyli kluczowych elementów w silniku samochodowym. Bielski zakład jest jednym z najlepszych zakładów Eatona na świecie czego dowodem jest wiele licznych nagród w tym World Class Manufacturing oraz nagród od klientów. Zakład posiada certyfikat zarządzania jakością ISO/TS 16949 i ochroną środowiska ISO 14001. W listopadzie 2016 roku zakład Eaton w Bielsku-Białej otrzymał prestiżowa nagrodę Państwowej Inspekcji Pracy - „Pracodawca –Organizator pracy bezpiecznej.”

Wśród klientów bielskiego Eaton  znajdują się takie marki jak: GM, Audi, DAF, FCA, Ferrari, Ford, Iveco, Jaguar/Land Rover, Maserati, Mercedes-AMG, Daimler-Mercedes, Opel, Peugeot/Citroen, Skoda, Toyota, Volvo, VW, Weber Automotive, Turk Traktor, VM Motori.

 

Galeria

OFERTY PRACY

Firma
Stanowisko /
Forma zatrudnienia
Miejsce pracy /
Data dodania
OPERATOR OBRABIAREK - KONTROLER
zawód: operator maszyn rodzaj: praca stała profil firmy
Obsługa maszyn montażowych, szlifierek i maszyn kontrolnych (przezbrajanie maszyn, kontrola parametrów) Kontrola wyrobów i procesu technologicznego zgodnie z technologi Minimalizacja braków Przejmowanie/przekazywanie zmiany ...
Bielsko-Biała
2018-02-13
Koordynator ds. zakupów operacyjnych
zawód: pracownik umysłowy rodzaj: umowa o pracę profil firmy
Negocjowanie zakupów inwestycyjnych do wysokości 2 mln PLN. Współpraca między zakładem produkcyjnym w Bielsku Białej, a funkcjami zakupowymi (SCM) (globalnymi i ...
Bielsko-Biała
2018-02-20
Ta firma zamieszczała także ogłoszenia (archiwum):

Stanowisko
Zawód
Rodzaj
Koordynator ds. zakupów operacyjnych
pracownik umysłowy
umowa o pracę
OPERATOR OBRABIAREK - KONTROLER
operator maszyn
praca stała
Staż w Dziale Technicznym
stażysta
umowa zlecenia
Inżynier Jakości
inżynier
umowa o pracę
Analityk w Dziale Zakupów
analityk
umowa o pracę
Inżynier ds. Jakości Dostawców (SQA)
inżynier
umowa o pracę
Płatny Staż w Dziale Jakości
stażysta
umowa zlecenia
OPERATOR OBRABIAREK - KONTROLER
operator maszyn
praca stała
Pracownik Magazynowy
magazynier
umowa o pracę
Staż w Dziale Kontroli Finansowej (Controlling)
stażysta
umowa zlecenia

Eaton Automotive Systems
Sp. z o.o
.

ul. Rudawka 83

43-382 Bielsko-Biała

Poland

www.eaton.com

www.eaton.pl

Dział Personalny

33 499 37 02

 

Recepcja

33 499 35 07

Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2007-2018