• Niemcy zagranica

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Workconcept service GmbH działa z powodzeniem jako regionalny dostawca usług personalnych w środkowych Niemczech od połowy 2012 roku. Dzięki naszej istniejącej sieci jesteśmy w stanie szybko i łatwo znaleźć wymarzoną pracę. Profesjonalnie wspieramy w poszukiwaniu pracy.

Nasze najważniejsze cechy to:

Uczciwość i rzetelność

Fachowa wiedza i osobiste wsparcie

Pracujemy inaczej niż wielu naszych konkurentów.

Przekonaj się sam!

Dla jednego z naszych klientów w Rostocku poszukujemy długoterminowych zagranicznych monterów (m/f/d)

Otrzymasz 1 rok intensywnego szkolenia na miejscu w Rostocku. Następnie będziesz pracować w Rostocku, a od czasu do czasu będziesz wysyłany na cały świat, aby wspierać obsługę klienta.

Lokalizacja: Rostock

Zakres obowiązków

  • Montaż dźwigów morskich w kraju i za granicą
  • Wstępne uruchomienie komponentów elektrycznych, elektronicznych i hydraulicznych w Rostocku
  • Instruowanie i szkolenie klientów w zakresie obsługi naszego sprzętu
  • W razie potrzeby prace konserwacyjne i serwisowe przy żurawiach w celu wsparcia obsługi klienta.

Wymagania

  • Pomyślnie ukończone szkolenie jako wykwalifikowany pracownik w dziedzinie mechatroniki, inżynierii sterowania lub elektrotechniki
  • Doświadczenie zawodowe w porównywalnej działalności
  • Dobra znajomość hydrauliki
  • Dobra znajomość elektryki
  • Dobra znajomość języka angielskiego, inne języki obce będą dodatkowym atutem
  • Pewna obsługa aplikacji MS Office
  • Gotowość do podróżowania po całym świecie
  • Niezależny, zorientowany na usługi sposób pracy
  • Niezawodność, umiejętności komunikacyjne i kooperatywny styl pracy

Oferujemy

  • Zakwaterowanie jest częściowo opłacane przez pracodawcę
  • Dzienna dieta 14 EUR/28 EUR netto za dzień pracy)
  • Bezpieczny i stały dochód
  • Premia dla łowców nagród
  • Stała umowa o pracę
  • Bezpłatny sprzęt ochronny
  • Firmowa karta kredytowa z możliwością comiesięcznego doładowania
  • Bitte fügen Sie Ihrer Bewerbung folgende Klausel bei:
    "Ich stimme der Verarbeitung meiner personenbezogenen Daten zu den Zwecken zu, die für die Durchführung des Einstellungsverfahrens erforderlich sind (gemäß dem Gesetz vom 29.08.1997 über den Schutz personenbezogener Daten, konsolidierter Text: ABl. 2016, Position 922)".
  • Ich stimme der Verarbeitung meiner in den beigefügten Bewerbungsunterlagen (inkl. Bild) enthaltenen personenbezogenen Daten durch die workconcept service GmbH 36433 Bad Salzungen Langenfelder Straße 14, NIP: DE289746692 zum Zwecke der aktuellen Einstellung zu. Die Einwilligung ist freiwillig und kann jederzeit widerrufen werden. Darüber hinaus stimme ich der Verarbeitung meiner in den beigefügten Bewerbungsunterlagen enthaltenen personenbezogenen Daten (einschließlich des Bildes) zum Zwecke der zukünftigen Einstellung für einen Zeitraum von 12 Monaten zu. Die Einwilligung ist freiwillig und kann jederzeit widerrufen werden.
Dodana
Wygasa (dzisiaj)