Dijo Baking Sp. z o.o.

Operator maszyn pakujących

  • Wrocław, dolnośląskie
  • 5 550-6 100 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie maszyny do produkcji
  • Dokonywanie przezbrojeń maszyny
  • Obsługa prawidłowego przebiegu procesu pakowania produktu gotowego
  • Prowadzenie dokumentacji
  • Dbałość o powierzone materiały, narzędzia oraz czystość miejsca pracy

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w obszarze produkcji
  • Wykształcenie zawodowe w kierunku technicznym lub technologicznym - mile widziane
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
  • Książeczka sanepid – mile widziana

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży spożywczej
  • Stałe wynagrodzenie podstawowe + motywujący system premiowy
  • Dodatek frekwencyjny
  • Premie za polecenie pracowników od 1700 zł
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do karty MultiSport, prywatna opieka medyczna Luxmed, ubezpieczenie grupowe Open Life
  • Szkolenie podnoszące kwalifikacje
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Pożyczki na preferencyjnych warunkach
  • Zaplecze socjalne
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki świąteczne
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Karta Multisport
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Dijo Baking Sp. z o.o. 52-351 Wrocław Zabrodzie 28, NIP: 9131002458. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dijo Baking Sp. z o.o. 52-351 Wrocław Zabrodzie 28, NIP: 9131002458 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (jutro)