RARPIT SP Z O.O.

SAMODZIELNA KSIĘGOWA/ KSIĘGOWY

  • Białystok, podlaskie
  • 4 500-7 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

- prowadzenie pełnej księgowości;

- dekretowanie i księgowanie dokumentów;

- weryfikacja faktur pod kątem VAT i JPK-V7M, VAT UE;

- przygotowywanie rozliczeń podatkowych VAT, CIT, PIT, podatku od nieruchomości oraz sprawozdań GUS;

- prowadzenie ewidencji środków trwałych i WNiP;

- księgowanie i rozliczanie wyciągów bankowych;

- ujmowanie zdarzeń gospodarczych;

- przygotowywanie raportów i zestawień;

- kontakt z instytucjami zewnętrznymi US, GUS.

Wymagania

- znajomość zasad prowadzenia pełnej księgowości;

- dobra znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości;

- znajomość programu CDN OPTIMA, MS EXEL;

- dokładność i zaangażowanie przy wykonywanych obowiązkach;

- odpowiedzialność oraz umiejętność organizacji czasu pracy.;

- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;

- mile widziana znajomość kadr i płac oraz programu PŁATNIK.

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie;

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

- możliwość rozwoju zawodowego;

- wsparcie merytoryczne i techniczne.

  • Administratorem danych osobowych jest RARPIT SP Z O.O. 15-560 Białystok Piaskowa 2, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RARPIT SP Z O.O. 15-560 Białystok Piaskowa 2, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)