Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.

Operator maszyn (inspekcja wzrokowa)

  • Gliwice, śląskie

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Hirschvogel Group to stabilna firma z kapitałem niemieckim. Jej główny zakład znajduje się w Denklingen (Bavaria/Niemcy).

Odzdziały Hirschvogel Group: Niemcy (Marksuhl i Schongau), Chiny (Pinghu), USA (Columbus/Ohio), Polska (Gliwice), Indie (Sanaswadi) oraz Meksyk (San Juan del Río)

Aktualna liczba pracowników to ok. 6.000.

Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. to lider w zakresie kucia i obróbki stali. Nasza marka wiąże się z wieloletnią tradycją oraz wysoką jakością, zaawansowanymi produktami oraz stałym rozwojem.

Zakres obowiązków

  • Kontrola jakości produktów zgodnie z specyfikacją techniczną i wymaganiami klienta

  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

  • Obsługa przyrządów pomiarowych

  • Współpraca z działem logistyki i pozostałymi działami produkcyjnymi

Wymagania

  • Umiejętność organizacji pracy własnej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Motywacja do podjęcia stabilnego zatrudnienia

  • Rzetelność w wykonywaniu obowiązków na stanowisku pracy

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym

  • mile widziane:

    • doświadczenie w pracy na produkcji

    • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz obsługi przyrządów pomiarowych

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio pod firmą

  • pracę w systemie 3 zmianowym

  • ZFŚS (tzw. „wczasy pod gruszą”, premie świąteczne, dofinansowanie paczek dla dzieci, zapomogi)

  • Medicover (pakiet podstawowy finansowany przez pracodawcę; możliwość rozszerzenia zakresu/pakietu na preferencyjnych warunkach, również na członków rodziny, partnerów/ki).

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Pakiet sportowy Medicover Sport

  • Bon z okazji narodzin dziecka

  • Bony oraz nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji

  • Świętowanie urodzin – wyjście 2h wcześniej z pracy

  • Dofinansowanie stołówki pracowniczej (215 zł) i maszyn vendingowych

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę

  • Program rekomendacji pracowniczych – możliwość uzyskania dodatkowej premii aż 2500 brutto!

  • Administratorem danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. (Gliwice, 44-109, ul. Jana Gutenberga 2), jako pracodawca. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych: e-mail inspektor.ochrony.danych@hirschvogel.com.
    Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w art. 22[1] Kodeksu będą przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO i art. 9 ust. 2 lit. a, tj. zgody, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
    Państwa dane osobowe będą przetwarzanie także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
    Odbiorcami danych osobowych mogą być nasi dostawcy usług IT i systemów informatycznych.
    Pani/Pana dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażonej przez Panią/Pana zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji dane te będą wykorzystywane przez okres do 6 miesięcy.
    Ma Pani/Pan prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia danych, przeniesienia danych.
    Przysługuje Pani/Panu także prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
    Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 [1] Kodeksu pracy jest niezbędne aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym, zaś podanie innych danych jest dobrowolne.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. 44-109 Gliwice Jana Gutenberga 2, NIP: 6312458870 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie odwołana.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)