ANTHEA sp. z o.o.

Spawacz 136/138

  • Gdynia, pomorskie
  • 8 200-12 400 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Spawacz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Jesteśmy polską agencją zatrudnienia (nr cert.: 24085) współpracującą z zakładami produkcyjnymi na terenie Polski i Niemiec. Oferujemy pracę osobom zainteresowanym krótko- lub długoterminowym zatrudnieniem.

Dla naszego Klienta, specjalizującego się w budowie oraz remoncie jednostek pływających , poszukujemy pracowników z doświadczeniem na stanowisku: spawacz.

Zakres obowiązków

  • Spawanie metoda mag 136 (111, 121) wymagane uprawnienia.
  • Spawanie blach czarnych.

Wymagania

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia stoczniowe na danym stanowisku spawacz mag 136 - warunek konieczny.
  • Mile widziana znajomość języka polskiego.
  • Umiejętność organizowania pracy własnej.
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność gotowość do pracy na terenie stoczni w Gdyni.

Oferujemy

  • Legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, ubranie robocze.
  • Wynagrodzenie: 30-45 zł netto w zależności od doświadczenia.
  • Pomoc w zakwaterowaniu na terenie Trójmiasta.
  • Administratorem danych osobowych jest ANTHEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 61-005 Poznań ul. Św. Michała 100/6, NIP: 6112795054. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ANTHEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 61-005 Poznań ul. Św. Michała 100/6, NIP: 6112795054 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)