Elektra sp. z o.o. sp. k.

Specjalista ds. Sprzedaży

  • Poznań, wielkopolskie

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

ElektRa Sp. z o.o. Sp.K. jest jedną z najstarszych firm dystrybucyjnych branży elektrotechnicznej, której korzenie sięgają roku 1945. Jako przedstawiciel wszystkich znaczących marek krajowych i zagranicznych, jesteśmy obecni w kilkunastu miastach w Polsce, mając w ciągłej sprzedaży kilkadziesiąt tysięcy produktów, a kilkaset tysięcy w stałej ofercie. Chcemy, aby każdy nasz pracownik czuł się potrzebny i znajdował pasję w tym co robi.

Dział Sprzedaży w firmie handlowej pełni kluczową rolę. Najważniejszym celem jest sprostanie potrzebom klienta i zapewnienie ciągłości sprzedaży. Możliwe jest to dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz fachowemu doradztwu. Chcąc wyprzedzać konkurencję potrzebujemy utalentowanych, inteligentnych i zaangażowanych ludzi.

W chwili obecnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych,
  • Kompleksowa obsługa zamówień klientów,
  • Fachowa i rzetelna obsługa klientów, także w zakresie ofertowania i doradztwa technicznego,
  • Raportowanie wyników swojej pracy.

Wymagania

  • Znajomość asortymentu elektrotechnicznego – warunek konieczny,
  • Doświadczenie w sprzedaży – warunek konieczny,
  • Obsługa pakietu MS Office, mile widziana znajomość systemu klasy ERP,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Nastawienie na realizację celów zawodowych,
  • Uczciwość, ambicja, determinacja w działaniu,
  • Naturalna umiejętność nawiązywania dobrych, pozytywnych relacji z ludźmi.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku w swojej branży,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Udział w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy.

Podejmujemy decyzje o zatrudnieniu w oparciu o Twoje doświadczenie i umiejętności. Zatem jeśli poradzisz sobie w dynamicznym i pełnym wyzwań środowisku, czekamy na Ciebie.

  • Administratorem danych osobowych jest Elektra sp. z o.o. sp. k. 60-003 Poznań ul. Sycowska 46, NIP: 7773220517. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora - Elektra sp. z o.o. sp. k. 60-003 Poznań ul. Sycowska 46, NIP: 7773220517 , w celach związanych z realizacją bieżącego oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych a także prawo ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych dostępną na stronie: www.ochrona-danych.audit.com.pl
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)