Dijo Baking Sp. z o.o.

Inżynier Automatyk

  • Wrocław, dolnośląskie

Automatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Zakres obowiązków

  • Zapewnienie bieżącego utrzymania ruchu parku maszynowego w zakresie automatyki
  • Usuwanie awarii, usterek, wykonywanie remontów
  • Analiza przyczyn awarii oraz wdrażanie planu ich eliminacji
  • Wprowadzanie działań modernizacyjnych i usprawniających na obecnych liniach
  • Realizacja obowiązków w zakresie uruchamiania i odbiorów maszyn i urządzeń
  • Prowadzenie analiz przyczyn źródłowych awarii oraz wprowadzanie i śledzenie akcji korygująco-naprawczych
  • Wykonywanie okresowych inspekcji, realizacja działań prewencji dla wyznaczonego obszaru zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • Zapewnienie doboru optymalnych parametrów pracy maszyn, urządzeń i instalacji w celu maksymalizowania wydajności i efektywności linii produkcyjnej
  • Wykonywanie i diagnostyka układów sterowania, napędów i aparatury (w tym wykonywanie kopii zapasowych programów źródłowych sterowników, falowników, paneli operatorskich, sprawdzenie stanu uzwojeń silnika, diagnozowanie czujników, sterowników PLC, panelów HMI, przekaźników i styczników), działania zapewniające ciągłość produkcji
  • Uaktualnianie istniejącej i przygotowywanie nowej dokumentacji technicznej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu: automatyka / robotyka/ mechanika i budowa maszyn lub pokrewne
  • Około 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Automatyka,
  • Znajomość oprogramowania sterowników PLC Allen Bradley, Siemens, Omron, mile widziane C++, Python lub inny język oprogramowania
  • j. angielski - minimum dobry poziom znajomości w mowie i piśmie
  • Umiejętność programowania sterowników przemysłowych Allen Bradley, Siemens oraz paneli operatorskich ,
  • Znajomość zagadnień związanych z elektroniką i pneumatyką przemysłową (FESTO) ,
  • Znajomość zagadnień związanych z układami bezpieczeństwa (SICK, PILZ, ALLEN BRADLEY) ,
  • Znajomość zagadnień związanych z sensorami wizyjnymi (COGNEX, KEYENCE) ,
  • Uprawnienia SEP,

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Stałe miesięczne wynagrodzenie + motywujący system premiowy;
  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe oraz rozwojowe na każdym etapie współpracy;
  • Darmowy kurs języka angielskiego i niemieckiego;
  • Dofinansowanie do karty MultiSport;
  • Opieka medyczna LuxMed;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Atmosferę nastawioną na współpracę, optymizm, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Cykliczne imprezy integracyjne;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie produkcyjnym;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki świąteczne
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Karta Multisport
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Dijo Baking Sp. z o.o. 52-351 Wrocław Zabrodzie 28, NIP: 9131002458. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dijo Baking Sp. z o.o. 52-351 Wrocław Zabrodzie 28, NIP: 9131002458 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (jutro)