Spedytor międzynarodowy

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-17

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Nasz Klient, firma specjalizująca się w sprzedaży hurtowej, transporcie drogowym, spedycji oraz działaniach magazynowych i usługach logistycznych poszukuje:

Spedytora międzynarodowego
Miejsce pracy: Przeworsk - PRACA STACJONARNA

Zakres obowiązków:

  • Organizacja transportów międzynarodowych (przyjmowanie i realizacja zleceń transportowych, aktywne poszukiwanie przewoźników zewnętrznych - firma posiada również własną flotę 12 aut)
  • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie z nimi dobrych relacji
  • Przygotowywanie ofert, negocjacje warunków i cen
  • Prowadzenie oraz nadzór nad dokumentacją

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy Spedytora
  • Znajomość rynku spedycyjno - transportowego oraz regulacji prawnych
  •  J. Angielski na poziomie min. B2/C1

Mile widziane:

  • J. Hiszpański na poziomie B2/C1

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie zależnie od doświadczenia Kandydata, natomiast firma jest otwarta na konkurencyjność ich wynagrodzeń na rynku pracy
  • Prowizję uzależniona od efektów pracy
  • Niezbędny sprzęt ułatwiający pracę: telefon, laptop, samochód firmowy
Zawód:
Spedytor
Miejsce pracy:
Przeworsk
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
03-01-2021
Oferta wygasła w dniu:
17-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPEDYTOR

Zawód: spedytor Rodzaj: umowa o pracę
PIL-TRANS Usługi Transportowe Waldemar Staniec
od 3200 zł
UoP brutto/mies.
Żdżary
Przeworsk

13-01-2021
od 3200 zł

SPEDYTOR (O)

PIL-TRANS FIRMA USŁUGOWO-TRANSPORTOWA Joanna Staniec
od 3200 zł