Twoje wsparcie w rekrutacji

Manager ds. Marketingu

Portal i agencja doradztwa personalnego z branży spożywczej i inżynieryjnej

Naszym klientem jest Lider w zakresie importu i dystrybucji swoich produktów w Polsce od ponad 30 lat. Produkty dostępne są na terenie całego kraju zarówno w kanale nowoczesnym jak i na rynku tradycyjnym.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Manager ds. Marketingu

Miejsce pracy: województwo pomorskie, okolice Gdańska

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie planów marketingowych oraz propozycji strategii wspierającej sprzedaż
  • Nadzór nad realizacją planów marketingowych i strategii
  • Analiza efektywności marketingowych działań
  • Redagowanie materiałów tekstowych
  • Ścisła współpraca z działami oraz Zarządem Spółki
  • Odpowiedzialność za analizę konkurencji oraz analizę rynku
  • Przygotowywanie akcji promocyjnych, materiałów reklamowych i kreatywnych haseł marketingowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale marketingu
  • Wykształcenie wyższe ukierunkowane na marketing
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Kreatywne, nieszablonowe myślenie
  • Głowa pełna pomysłów
  • Orientacja na cel
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Foodjobs
Zawód:
Manager
Miejsce pracy:
Malbork
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
16-11-2020
Oferta wygasa w dniu:
30-11-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Transformation Manager

Zawód: manager Rodzaj: umowa o pracę
CEE Experts by L.M. International Group
Olsztyn
19-11-2020

Gdańsk
19-11-2020

Foodjobs
Pruszcz Gdański