• Legionowo, mazowieckie pow. legionowski

Budowlaniec

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 8 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Zakres obowiązków

Zadzwoń, wysyłaj SMS lub kontakt na WhatsApp tel. 502 267 530

SMS o treści „prefabrykacja Legionowo ” oddzwonię.

Firma VBPEF zatrudni od zaraz pracownika budowlanego, najlepiej który zna się na szalunkach, zbrojeniach, betonie. Fajnie by było, gdyby pracował w zakładzie prefabrykacji, ale może być osoba, pracująca na budowach.

Kontakt TYLKO osób z doświadczeniem na żelbetach, może być mniejszym.

Pomocnik-Betoniarz-Zbrojarz – zakład prefabrykacji

Stawki: od 30 do 40 zł na rękę/godzinę. Stawka zależna od posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Jakie są zadania: montaż szalunków, montaż zbrojeń w formach, ich zalewanie betonem, produkcja elementów prefabrykowanych.

Wymagania

Czego oczekujemy od pracownika: doświadczenie w pracach żelbetonowych, znajomość montażu/demontażu szalunków, samodzielne wiązanie zbrojeń oraz czytanie rysunku.

Oferujemy

Praca od pn-pt, mogą być soboty, ale nie muszą, przeważnie praca po 8-10 godzin dziennie. Jest umowa o pracę, firma zapewnia odzież, narzędzia, daje premie za polecenia pracownika.

Dla osób z poza miasta są darmowe noclegi.

Spotkanie i rozmowa z kierownikiem - konieczne.

Więcej info pod nr 502 267 530

WhatsApp lub sms „produkcja Legionowo”, oddzwonimy.

Zadzwoń i umów się na spotkanie się z kierownikiem.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • KRAZ 13 471
    Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)