NOWBUD

Inżynier Budowy

  • Kraków, małopolskie
  • 4 000-5 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Inżynier budowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

O nas

Kim jesteśmy, co robimy?

Jako generalny wykonawca inwestycji budowlanych działamy na rynku od 1992 r. Realizujemy obiekty mieszkalne, użyteczności publicznej, usługowe i produkcyjne. Specjalizujemy się w budowie nowych obiektów oraz rozbudowach, modernizacjach i remontach obiektów już istniejących.

Obecnie poszukujemy do swojego zespołu otwartej osoby na stanowisko Inżyniera budowy.

Poznaj nas na: nowbud.krakow.pl

Zakres obowiązków

  • Wsparcie kierownika budowy w koordynowaniu i nadzorze nad robotami budowlanymi,
  • Koordynacja działań zespołu robotników i podwykonawców
  • Monitorowanie postępu prac
  • Zapewnienie przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ na placu budowy
  • Współpraca z kierownikami budowy, inżynierami budowlanymi,
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo i prawidłowe funkcjonowanie placu budowy
  • Realizacja innych zadań zleconych przez przełożonych.

Wymagania

  • Preferowani absolwenci Politechniki Krakowskiej – kierunek budownictwo
  • Umiejętności czytania i interpretowania dokumentacji technicznej
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętności organizacji pracy i zarządzania czasem
  • Gotowości do pracy w terenie
  • Samodzielność, efektywność i nastawienie na realizację celów
  • Znajomości oprogramowania MS Office i AutoCad

Oferujemy

  • Stabilną pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych
  • Benefity
    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • prywatna opieka medyczna
    • ubezpieczenie na życie
    • paczki świąteczne
    • możliwość uzyskania uprawnień
  • Administratorem danych osobowych jest NOWBUD 31-559 Kraków Grzegórzecka 69, NIP: 6781002697. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NOWBUD 31-559 Kraków Grzegórzecka 69, NIP: 6781002697 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)