• Bielsko-Biała, śląskie
  • 4 300-7 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Projektant

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Pracownia projektowa konstrukcji budowlanych.

Zatrudnimy absolwentów Budownictwa (doświadczenie nie jest wymaghane) oraz studentów (studiów dziennych) biura projektowego na stanowisko Asystenta Projektanta / Projektanta.

Zakres obowiązków

  • Opracowywanie projektów technicznych oraz wykonawczych w zakresie konstrukcji budowlanych: żelbetowych, stalowych, murowanych i drewnianych

  • Praca w środowisku CAD i BIM, 2D i 3D

  • Wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych

  • Opracowywanie rysunków warsztatowych

  • Analiza oraz optymalizacja rozwiązań konstrukcyjnych

  • Koordynacja międzybranżowa wykonywanych projektów

Wymagania

  • Ukończone lub trwające (magisterskie) studia na kierunku budownictwo

  • Znajomość programu Autocad 2D i 3D

  • Wiedza z zakresu pracy i projektowania konstrukcji budowlanych

  • Zaangażowanie oraz chęć samorozwoju

  • Język angielski na poziomie B2

  • Znajomość programów (Robot, PL-WIN, Advance Steel, ALLPLAN) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Elastyczny czas pracy

  • Brak dress code’u

  • Kawa / herbata

  • Przyjazną atmosferę
  • Pracę w przyjaznym, młodym i rozwijającym się zespole
  • Po okresie próbnym umowa o pracę
  • Nauka projektowania
  • Nauka oprogramowania
  • Wsparcie podczas wykonywania obowiązków
  • Dobre warunki rozwoju zawodowego
  • Administratorem danych osobowych jest mgr inż. Grzegorz Widurski Biuro Inżynierskie WIGBUD 43-300 Bielsko-Biała ul. Asnyka, 16b/1, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez mgr inż. Grzegorz Widurski Biuro Inżynierskie WIGBUD 43-300 Bielsko-Biała ul. Asnyka, 16b/1, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)