• Głogów, dolnośląskie pow. głogowski

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Majster robót drogowych

Jesteśmy wiodącą firmą budowlaną na lokalnym rynku. Z powodzeniem realizujemy wymagające projekty budowy, remontów i modernizacji dróg oraz ciągów pieszo-rowerowych, bulwarów czy skwerów służących lokalnym społecznościom.  Od 20 lat nieustannie rozwijamy się jako firma i poszerzamy zakres usług. Naszą specjalizacją jest produkcja mieszanek bitumicznych i wykonanie nawierzchni asfaltowych oraz nawierzchni z kostki brukowych.

Zakres obowiązków

  • Bezpośredni nadzór i odpowiedzialność nad robotami oraz logistyką na powierzonym odcinku
  • Wspomaganie kierownika kontraktu/kierownika budowy w prowadzeniu inwestycji
  • Raportowanie postępu prac
  • Bieżąca analiza i planowanie potrzeb materiałowych
  • Sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych projektów

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne budowlane
  • Umiejętność zarządzania pracą zespołu
  • Umiejętność czytania dokumentacji budowlanej,
  • Dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • Doświadczenie na stanowisku o zbliżonym zakresie odpowiedzialności
  • Prawo jazdy kat. B
  • Punktualność
  • Obowiązkowość

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w doświadczonym zespole
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Stabilne zatrudnienie
  • Dodatki świąteczne/świadczenia socjalne
  • Paczki świąteczne dla pociech
  • Dofinansowanie kart sportowych oraz pakietów medycznych
  • Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o. 67-200 Głogów Mickiewicza 63, NIP: 6931939082. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o. 67-200 Głogów Mickiewicza 63, NIP: 6931939082 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)