Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.

Drukarz, praca od zaraz na 3 zmiany

  • Niepołomice, małopolskie pow. wielicki

Drukarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 8 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Polska firma istniejąca od 2006 roku, będąca międzynarodowym producentem wieczek metalowych, plastikowych i kompozytowych dla produktów żywnościowych poszukuje pracowników na stanowisko:

Drukarz offsetowy

Miejsce pracy: Niepołomice

Zakres obowiązków

  • Obsługa linii drukarskiej zgodnie z instrukcją stanowiskową,
  • Ustawianie parametrów wydruku,
  • Prowadzenie procesu drukowania zgodnie z instrukcją technologiczną,
  • Kontrola jakości procesu drukowania.

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn drukarskich,
  • Znajomość druku offsetowego,
  • Samodzielność oraz odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań,
  • Gotowość do pracy w systemie wielozmianowym,
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe (poligraficzne).

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o prace,
  • Pracę w systemie czterobrygadowym (3 zmiany po 8 h),
  • Liczne dodatki: za pracę w nocy, w sobotę, w niedzielę, liczne premie,
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport,
  • Wynagrodzenie miesięczne 6630 zł brutto,
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia zawodowego.
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • KRAZ 13 471
    Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)