FOX

Lat doświadczenia

30

Krajów dystrybucji

70+

Wykwalifikowanych pracowników

220

FOX. STRONG CONNECTION

FOX specjalizuje się w produkcji kształtek polietylenowych, zaworów i akcesoriów, stosowanych w rurociągach gazowych i wodnych, aplikacjach przemysłowych i wielu innych instalacjach. Od ponad 30 lat firma dostarcza swoje produkty na inwestycje na całym świecie, jednocześnie nieustannie rozwija się, rozbudowując infrastrukturę, poszerzając ofertę i rynki dotarcia.

Dziś FOX to nowoczesna, silna międzynarodowa marka, kojarzona z wysoką jakością i niezawodnością produktów, zatrudniająca ponad 220 osób. Firma jest partnerem klientów w wielu gałęziach przemysłu i różnorodnych branżach, również tych najbardziej wymagających. I choć tradycja stanowi ważny element tożsamości marki FOX, firma zdecydowanie patrzy w przyszłość.

PO PIERWSZE: ROZWÓJ

W portfolio firmy aktualnie znajduje się ponad 1000 produktów, dedykowanych do dystrybucji wody i gazu, ale liczba ta cały czas rośnie. Firma systematycznie wdraża nowe, coraz bardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania, aby dotrzymywać kroku nieustannie zmieniającym się potrzebom Klientów.

Dzięki stałym inwestycjom w infrastrukturę, najnowocześniejszy sprzęt i swoich pracowników, FOX jest w stanie projektować zgodnie z zapotrzebowaniem rynku, produkować, zapewniając najwyższą jakość i wspierać inwestycje skuteczną, zaangażowaną obsługą Klienta.

GLOBALNY ZASIĘG

Dzięki globalnej obecności firma zapewnia szybką, efektywną i niezakłóconą dostawę produktów i usług praktycznie w każde miejsce na ziemi. Kształtki FOX pracują między innymi w systemach transportujących wodę pitną, w największych kopalniach świata czy w instalacjach technologicznych najbardziej popularnych parków wodnych.

Przy tak wszechstronnym działaniu, niezbędni są zaangażowani, ambitni i zorientowani na rozwój pracownicy, których firma nieustannie poszukuje. W zamian oferuje stabilną pracę w międzynarodowym środowisku, z możliwością udziału w ciekawych projektach i stałym podnoszeniem swoich kwalifikacji.

Dołącz do zespołu FOX i poznaj wszystkie mocne strony marki.

Kontakt

FOX
ul. Więźniów Oświęcimia 50
43-330 Wilamowice

E-mail: praca@foxfittings.com

Tel.: +48 501 174 820