INTERGOS Sp. z o.o.

Specjalista ds. sprzedaży/przedstawiciel handlowy

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • 5 000-8 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Przedstawiciel medyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca hybrydowa

Praca od zaraz

INTERGOS Sp. z o.o. jest importerem i dystrybutorem wyrobów medycznych j.u., rękawic medycznych, materiałów opatrunkowych, środków dezynfekcyjnych oraz producentem pojemników na odpady medyczne. Firma przywiązuje ogromną wagę do profesjonalnego, terminowego i kompleksowego działania w obszarze obsługi klienta.

INTERGOS Sp. z o.o. jest importerem i dystrybutorem wyrobów medycznych j.u., rękawic medycznych, materiałów opatrunkowych, środków dezynfekcyjnych oraz producentem pojemników na odpady medyczne. Do klientów Firmy należą jednostki ochrony zdrowia, gabinety lekarskie, stomatologiczne, weterynaryjne, kosmetyczne, sklepy zaopatrzenia medycznego a także podmioty z branży bhp, przetwórczej, produkcyjnej.

Bogaty asortyment, ciągle poszerzany o nowe, wysokiej jakości wyroby medyczne, spełniające wszystkie normy i wymogi obowiązujące w tym zakresie, pozwala na dotarcie z ofertą wszędzie tam, gdzie leczenie, profilaktyka ochrona zdrowia są nadrzędnymi zasadami działania.

Firma przywiązuje ogromną wagę do profesjonalnego, terminowego i kompleksowego działania w obszarze obsługi klienta.

Zakres obowiązków

  • sprzedaż wyrobów medycznych jednorazowego użytku klientom Firmy (m.in. branża medyczna, kosmetyka/fryzjerstwo, branża BHP, przetwórstwo)

  • wizyty handlowe

  • pozyskiwanie i realizacja zamówień

  • obsługa posprzedażowa

  • sporządzanie ofert i wycen szacunkowych

  • pozyskiwanie i utrzymywanie nowych klientów
  • realizacja planów i zadań sprzedażowych

Wymagania

  • doświadczenie w pracy z klientem, w tym w charakterze przedstawiciela handlowego (min. 3 lata)

  • doświadczenie w telemarketingu

  • pożądane doświadczenie w branży wyrobów medycznych jednorazowego użytku (min. 1 rok)

  • znajomość przepisów prawnych dotyczących wyrobów medycznych

  • biegła obsługa systemów informatycznych procesu sprzedaży

  • praktyczna znajomość języka angielskiego

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, zdolności negocjacyjne

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowę o pracę z motywacyjnym systemem premiowym

  • narzędzia do pracy stacjonarnej i mobilnej

  • pracę w Firmie z 30-letnim doświadczeniem w branży i ugruntowaną rynkową pozycją

  • ubezpieczenie zdrowotne

  • dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności świadczenia z ZFRON

  • Administratorem danych osobowych jest INTERGOS sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała Legionów 55, NIP: 5470170222. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez INTERGOS sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała Legionów 55, NIP: 5470170222 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)