LETUSWORK europe GmbH

Pracownik (m/k/d) w obszarze opieki i wsparcia dla polskich partnerów handlowych

  • Niemcy zagranica

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

SZUKAMY CIEBIE!

Mowisz po polsku i po niemiecku w stopniu B1

lubisz zróżnicowane środowisko pracy?

W takim razie czekamy na Twoją aplikację!

Prześlij nam kompletne dokumenty aplikacyjne, podając oczekiwane wynagrodzenie, e-mailem na adres::

info@letuswork.eu

Poszukujemy Państwa do powiększenia naszego zespołu handlowego do naszego biura w Chemnitzer Schönherrfabrik

Pracownik (m/k/d) w obszarze opieki i wsparcia dla polskich partnerów handlowych w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych Partnerów- specjalistów w dziedzinie elektryki z obszaru polskiego dla naszej wspólnoty rzemieślniczej
  • Wsparcie dla naszych aktywnych i nieaktywnych polskich partnerów elektrycznych (wsparcie w przygotowaniu projektu i w jego trakcie, a także w zakresie oficjalnych wymagań dotyczących funkcjonowania na rynku niemieckim)
  • Tworzenie grup roboczych ds. projektów i sporządzanie umów
  • Wsparcie techniczne dla naszych polskich partnerów korzystających z naszego cyfrowego oprogramowania budowlanego do dokumentowania realizacji naszych umów.
  • Ogólne zadania sekretariatu i organizacja biura

Wymagania

  • Masz talent do języków i potrafisz bardzo dobrze komunikować się po polsku, a także po niemiecku i być może także po angielsku
  • Potrafisz dobrze się zorganizować i masz niezależny styl pracy zorientowany na rozwiązania, połączony z umiejętnością samodzielnego ustalania priorytetów zadań
  • Ukończone szkolenie handlowe z doświadczeniem zawodowym w sprzedaży, pracy sekretarskiej, organizacji biura i/lub pracy projektowej (najlepiej w branży budowlanej) będzie dodatkowym atutem
  • Masz doświadczenie we współpracy z partnerami i zarządzaniu siecią lub jesteś na to otwarty
  • Jesteś wyjątkowo zorientowany na obsługę klienta, lubisz się komunikować i masz pozytywny styl komunikacji
  • Masz doświadczenie w korzystaniu z MS Office (Outlook, Word, Excel, PP)

Oferujemy

  • Zróżnicowany zakres zadań w przyjemnej atmosferze pracy i atrakcyjnym wynagradzaniu
  • Stała praca z perspektywami w nowoczesnym i przyjaznym środowisku pracy w Schönherrfabrik
  • Elastyczne godziny pracy, które pomagają zrównoważyć rodzinę i pracę
  • Atrakcyjne świadczenia pracownicze takie jak zajęcia sportowe, dotacje do przedszkoli
  • Oprócz urlopu płatny czas wolny w Wigilię i Sylwestra, jeżeli przypadają one w tygodniowy dzień roboczy
  • Społeczność kolegialna, w której wzajemne interakcje są pełne szacunku, otwarte i przyjazne
  • Różnorodność i odpowiedzialność w świetnym zespole

Jeśli tak wyobrażasz sobie swoją następną pracę, to dobrze trafiłeś! Więcej informacji można znaleźć na stronie: letuswork.eu

Zainteresowany?

... czekamy na Twoje kompletne dokumenty aplikacyjne w języku polskim niemieckim lub angielskim

z podaniem żądanego wynagrodzenia pocztą elektroniczną na adres info@letuswork.eu

  • Administratorem danych osobowych jest LETUSWORK europe GmbH 09113 Chemnitz Schönherrstraße 8, NIP: DE261776020. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: LETUSWORK europe GmbH 09113 Chemnitz Schönherrstraße 8, NIP: DE261776020 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)