Twoje wsparcie w rekrutacji

Referendarz ds. wykonywania badań fizykochemicznych w tym instrumentalnych

Zakres obowiązków:

  • Przygotowuje próbki do oznaczeń w celu wykonania badań laboratoryjnych metodami fizykochemicznymi i instrumentalnymi;
  • Wykonuje analizę fizyko-chemiczną i instrumentalną próbek wód i ścieków;
  • Prowadzi dokumentację powyższych czynności, wprowadza wyniki do baz danych;
  • Prowadzi kontrolę jakości wykonywanych badań, uczestniczy w porównaniach międzylaboratoryjnych i badaniach biegłości zgodnie z obowiązująca dokumentacją;
  • Prowadzi kalibrację i wzorcowania wewnętrzne zgodnie z obowiązująca dokumentacją;
  • Wdraża i prowadzi walidację i szacowanie niepewności wskazanych metod badawczych;
  • Nadzoruje i prowadzi bieżącą konserwację wyposażenia pomiarowego zgodnie z instrukcjami obsługi/księgami pracy urządzeń
  • Uczestniczy w badaniach terenowych oraz poborze próbek do oznaczeń zgodnych z upoważnieniem do pracy w Pracowni

Wymagania:

  • wykształcenie: wyższe chemiczne, biologiczne lub pokrewne techniczne
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • znajomość ustawy Prawo ochrony środowiska
  • znajomość ustawy o Inspekcji Ochrony Środowiska
  • znajomość fizykochemicznych metod badawczych stosowanych w badaniach środowiskowych
  • znajomość systemu zarządzania wg PN-EN ISO/IEC 17025
  • umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zawód:
Urzędnik
Miejsce pracy:
Częstochowa
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
16-10-2020
Oferta wygasa w dniu:
30-10-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Referent

Zawód: urzędnik Rodzaj: praca stała
Izba Administracji Skarbowej w Łodzi
Wieluń
Częstochowa

19-10-2020

Referent

Izba Administracji Skarbowej w Katowicach
Katowice
Częstochowa

16-10-2020

Referent

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego Powiatu Gliwickiego
Gliwice
Częstochowa

13-10-2020

PRACOWNIK PRODUKCJI

Zawód: urzędnik Rodzaj: umowa na okres próbny
Garbarnia Szczakowa S.A.
od 3500 zł
UoP brutto/mies.
Jaworzno
Częstochowa

25-08-2020
od 3500 zł

Sekretarz ds. obsługi sekretariatu i kadr

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Chrzanowie
Chrzanów
Częstochowa

09-10-2020

Referent ds. obsługi sekretariatu i kadr

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Miechowie
Miechów
Częstochowa

16-10-2020

Referent ds. budżetu i finansów

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Opolu
Opole
Częstochowa

15-10-2020

STAŻ - REFERENT

Zawód: urzędnik Rodzaj: inna
Kontakt przez PUP
od 1440 zł
Opole
Częstochowa

06-10-2020
od 1440 zł

Referent

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Łodzi
Łask
Częstochowa

20-10-2020

Referent

Izba Administracji Skarbowej w Opolu
Krapkowice
Częstochowa

12-10-2020