Twoje wsparcie w rekrutacji

Pracownik sortowni - 2600 zł brutto + 1000 zł premii + dodatki / jedna zmian

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-08-11

Ogłoszenie na stanowisko Pracownik sortowni - 2600 zł brutto + 1000 zł premii + dodatki / jedna zmian - Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z branży logistycznej, specjalizującego się w świadczeniu usług kurierskich, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Pracownika sortowni.

Stanowisko:Pracownik sortowni - 2600 zł brutto + 1000 zł premii + dodatki / jedna zmian

Zakres obowiązków

  • Liczą się dla nas gotowości do pracy w godzinach 19:30-03:30 oraz zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków.
  • Wymagania

  • Załadunek i rozładunek aut oraz segregowanie i skanowanie przesyłek.
  • Oferujemy

    • zatrudnimy Cię w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze
    • oferujemy wysokie zarobki nawet do 3600 zł brutto (podstawa - 2600 zł /premia - 800 zł /dodatki - ponad 200 zł)
    • pracujemy od niedzieli do czwartku
    • możesz zapoznać się z warunkami pracy przed podjęciem zatrudnienia
    • po okresie próbnym możliwe jest nawiązanie współpracy bezpośrednio u naszego Klienta
    • zapewnimy Ci wsparcie Koorydnatora i wynagrodzenie zawsze na czas
    • zdobędziesz z nami cenne doświadczenie zawodowe
    Zawód:
    Dostawca, Zaopatrzeniowiec
    Miejsce pracy:
    Stryków
    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę
    Oferta dodana w dniu:
    28-07-2020
    Oferta wygasła w dniu:
    11-08-2020
    Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

    (klauzula informacyjna)

    Lista podobnych ofert pracy

    DOSTAWCA POTRAW (POWER V)

    Zawód: dostawca, zaopatrzeniowiec Rodzaj: umowa o pracę
    kontakt przez PUP
    od 2600 zł
    UoP brutto/mies.
    Łódź
    Opublikowana:31-07-2020
    od 2600 zł

    ZAOPATRZENIOWIEC

    od 2600 zł
    Łódź
    Opublikowana:22-07-2020
    od 2600 zł

    ZAOPATRZENIOWIEC- MAGAZYNIER

    Zawód: dostawca, zaopatrzeniowiec Rodzaj: inna
    od 1057 zł
    Płock
    Opublikowana:15-07-2020
    od 1057 zł

    DOSTAWCA CATERINGU

    Zawód: dostawca, zaopatrzeniowiec Rodzaj: umowa na okres próbny
    "BIAŁY FORTEPIAN" Luiza Pinkowska
    od 2600 zł
    Koło
    Opublikowana:28-07-2020
    od 2600 zł

    KIEROWCA/DOSTAWCA

    KAROL DULEWICZ
    Turek
    Opublikowana:07-08-2020

    KIEROWCA-DOSTAWCA

    MATULKA CATERING MICHAŁ MATULKA
    od 2600 zł
    Piaseczno
    Opublikowana:03-08-2020
    od 2600 zł