Elektromechanik – WOLNE WEEKENDY – 2 ZMIANY – Od Zaraz

GRH Polska

Inny

Umowa o pracę

Jeśli poszukujesz stabilnej pracy, posiadasz uprawnienia SEP 1kV oraz chcesz dalej zdobywać doświadczenie w pracy ELEKTROMECHANIKA to właśnie Ciebie szukamy!

Miejsce pracy: Rzeszów / Zaczernie

Opis stanowiska:
• Utrzymanie pełnej funkcjonalności maszyn i urządzeń w zakładzie
• Rozpoznawanie przyczyn oraz usuwanie awarii maszyn i urządzeń
• Wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem

Warunki zatrudnienia:
• Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00 – 15:00 / 15:00 – 23:00
• Umowę o pracę w pełnym wymiarze
• Wynagrodzenie podstawowe zależne od posiadanego doświadczenia – firma jest otwarta na konkurencyjność ich wynagrodzeń na rynku pracy
• Podwyżka po okresie próbnym
• Pracę w nowo powstałym oddziale – praca na nowych maszynach
• Niezbędne narzędzia do pracy
• Multisport oraz Ubezpieczenie grupowe
• Szkolenia zewnętrzne oraz szkolenia językowe
• Imprezy integracyjne oraz Pikniki pracownicze
• Karnety np. do kina
• Paczki dla dzieci
• Jubileuszowe prezenty

Szukamy kogoś kto:
• Ma doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Posiada podstawową znajomość budowy maszyn oraz schematów elektrycznych
• Posiada uprawnienia SEP 1kV
Miejsce pracy
  • Rzeszów
Opublikowana
Wygasa (za 5 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.