Twoje wsparcie w rekrutacji

Mechanik

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-07-06

Kiloutou Polska sp. z o.o., wypożyczalnia sprzętu budowlanego.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Mechanik maszyn budowlanych

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • Serwis i naprawa maszyn budowlanych
  • Nadzór nad stanem technicznym maszyn i innych urządzeń

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe, co najmniej zawodowe (mile widziane średnie techniczne)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Podstawową znajomość zagadnień elektromechaniki
  • Dobrą organizację pracy własnej
  • Umiejętność radzenia sobie z trudnymi sytuacjami
  • Pozytywne nastawienie
  • Motywację do pracy
  • Prawo jazdy (min. kat. B)

 Dodatkowym atutem będzie:

  • Jeśli posiadasz uprawnienia SEP
  • Jeśli posiadasz uprawnienia na wózki widłowe
  • Jeśli brałeś udział/ ukończyłeś szkolenie z konserwacji urządzeń transportu bliskiego

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy oddziału
  • Świetną atmosferę pracy w zgranym zespole PROfesjonalistów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Serwisowaną odzież roboczą
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, który możemy wykorzystać na dofinansowanie karty Multisport, wydarzeń kulturalnych, sportowych oraz Świąt Bożego Narodzenia
  • Bogaty pakiet szkoleń i możliwość rozwoju

Zawód:
Mechatronik
Miejsce pracy:
Łódź
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
29-06-2020
Oferta wygasła w dniu:
06-07-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)