Twoje wsparcie w rekrutacji

Konstruktor urządzeń do przemysłu spożywczego

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-04-09

Ogłoszenie na stanowisko Konstruktor urządzeń do przemysłu spożywczego - RULAND Engineering & Consulting Sp. z o.o.

Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o. Firma międzynarodowa, działająca od 26 lat na globalnym rynku urządzeń przemysłu spożywczego, specjalizująca się w płynach i kreująca nowoczesne rozwiązania technologiczne dedykowane branży napojowej , sokowej
i browarniczej poszukuje kandydata na stanowisko:

Konstruktor urządzeń przemysłu spożywczego

Miejsce pracy: Tychy
Województwo: śląskie

Stanowisko:Konstruktor urządzeń do przemysłu spożywczego

Zakres obowiązków

  • Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej w formie 2D-3D
  • Prace konstrukcyjne w zakresie projektowania urządzeń
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość środowiska MS Office
  • Bardzo dobra znajomość AutoCAD 3D
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Zaangażowanie w pracę
  • Wysoka kultura osobista
  • Chęć zdobywania nowego doświadczenia
  • Umiejętność pracy w zespole pod presją czasu
  • Prawo jazdy kat. B

Co oferujemy

  • Pracę w dynamicznej firmie w środowisku międzynarodowym
  • Szkolenia techniczne
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę pracy

Zawód:
Konstruktor
Miejsce pracy:
Tychy
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-03-10
Oferta wygasła w dniu:
2020-04-09
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

MSM

Konstruktor

Zawód: konstruktor Rodzaj: umowa o pracę
MSM
MSM

POLECANA
Chełmek
2020-03-10 POLECANA
TI Poland Wapienica

INŻYNIER KONSTRUKTOR

Rekrutacja online
Bielsko-Biała