Twoje wsparcie w rekrutacji

Operator maszyn CNC - frezer lub tokarz

Euro Labora to dynamiczna firma zajmująca się pośrednictwem pracy w kraju i za granicą. Osobom poszukującym pracy oferujemy oferty pracy zagranicznych pracodawców ( Austria, Niemcy ) w różnych zawodach. Nasi pracownicy zatrudnieni są bezpośrednio u pracodawców zagranicznych. Pomagamy w znalezieniu nowej pracy zwalnianym pracownikom.

Zakres obowiązków:

  • obsługa tokarek lub frezarek

Wymagania:

  • podstawową znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w obsłudze tokarek lub frezarek CNC(dowolne sterowania i maszyny w zależności od oferty)
  • znajomość rysunku technicznego
  • własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
  • umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

  • umowę na warunkach niemieckich z naszym zaufanym Niemieckim pracodawcą, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec
  • atrakcyjna stawka godzinowej + diety dzienne netto
  • wypłacony dodatek urlopowy i świąteczny
  • płatny urlop od 24 dni w roku
  • pomoc w zakwaterowaniu
  • możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%
  • odzież roboczą

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
EURO LABORA – ZOFIA CHABIN SPÓŁKA JAWNA , 47–400 Racibórz , Plac Wolności 1, NIP: 6392010113
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Operator maszyn
Miejsce pracy:
Niemcy
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-02-13
Oferta wygasa w dniu:
2020-03-14
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)