Twoje wsparcie w rekrutacji

Operator linii pakującej

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy właścicielem portalu pracy dorywczej strefajob.pl

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn na linii produkcyjnej przy produkcji leków
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym
  • Zdolności manualne
  • Zaangażowanie i chęć podjęcia stałej pracy
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych - mile widziane
  • W przypadku zatrudnienia konieczna jest książeczka Sanepid lub chęć jej wyrobienia

Firma oferuje:

  • Bezpłatny transport dla osób z Łodzi i Głowna
  • Pracę w pełnym etacie na umowę o pracę tymczasową (1 umowa na okres 6 m-cy, kolejna na rok)
  • Pracę w systemie 3 - zmianowym od poniedziałku do piątku (6-14, 14-22-22-6)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta
  • Opiekę i pomoc dedykowanych konsultantów
  • Liczny pakiet benefitów:
  • Karta lunch
  • Karta sportowa
  • Premia roczna oraz dodatkowe premie za polecanie Pracowników
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Darmowa siłownia na terenie firmy
  • Bony, paczki i prezenty okolicznościowe
Zawód:
Pracownik produkcji
Miejsce pracy:
Stryków
Forma zatrudnienia:
praca tymczasowa
Oferta dodana w dniu:
2020-02-12
Oferta wygasa w dniu:
2020-02-26
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

OPERATOR PRODUKCJI

Zawód: pracownik produkcji Rodzaj: inna
kontakt przez PUP
Pabianice
2020-01-31

POMOCNIK OPERATORA MASZYN

Zawód: pracownik produkcji Rodzaj: umowa agencyjna
ADECCO POLAND Sp. z o.o.
Płońsk
2020-01-24