Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-01-22

Ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. Ochrony Środowiska - CTL Logistics Sp. z o.o.

CTL MB EKO SA.

Spółka grupy CTL Logistics, lidera kolejowych przewozów towarowych
poszukuje osóby na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Stanowisko:Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Zakres obowiązków

  • Nadzór nad procesem gospodarowania odpadami,
  • Zapewnienie zgodności działań firmy z wymogami prawa środowiskowego z zakresu opłat produktowych oraz gospodarki odpadami,
  • Kontrola i administracja BDO,
  • Prowadzenie audytów z zakresu przestrzegania przepisów ochrony środowiska,
  • Tworzenie sprawozdań środowiskowych,
  • Wsparcie oraz nadzór w zakresie bieżących obowiązków wynikających z prawa ochrony środowiska i przepisów szczegółowych,

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość przepisów prawnych z zakresu ochrony środowiska i gospodarki odpadami,
  • Samodzielnośc, komunikatywność,

Co oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Miesięczna premia,
  • Prywatna Opieka Medyczna Luxmed,
  • Bogaty Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego w PZU,
  • Samodzielne stanowisko,
Zawód:
Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska
Miejsce pracy:
Sosnowiec
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-01-08
Oferta wygasła w dniu:
2020-01-22
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Valeo

Specjalista/ka ds. Ochrony Środowiska i BHP

Zawód: specjalista ds. bhp i ochrony środowiska Rodzaj: umowa o pracę
Valeo
Valeo profil firmy
Czechowice-Dziedzice
2020-02-11
Alumetal SA

Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Alumetal SA
Alumetal SA

POLECANA
Kęty
2020-02-12 POLECANA
Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Zawód: specjalista ds. bhp i ochrony środowiska Rodzaj: praca stała
Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. profil firmy

POLECANA
Bielsko-Biała
2020-02-14 POLECANA
PPG

Specjalista ds. BHP (k/m)

PPG
PPG

POLECANA
Cieszyn
2020-02-13 POLECANA
ATMOTERM

Specjalista ds. prawa ochrony środowiska

ATMOTERM
ATMOTERM
Opole
2020-02-10

PRACOWNIK SŁUŻB BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY

SPZOZ Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4
od 3000 zł
UoP brutto/m-c
Bytom
2020-01-16
od 3000 zł

SPECJALISTA OCHRONY ŚRODOWISKA, ZDROWIE PUBLICZNE LUB POKREWNE - STAŻYSTA

Zawód: specjalista ds. bhp i ochrony środowiska Rodzaj: inna
kontakt przez PUP
od 1033 zł
Chrzanów
2020-02-05
od 1033 zł

SPECJALISTA DO SPRAW BHP

MICHNIEWSKI SAFETY TECHNOLOGY Sp. z o.o.
od 3000 zł
Zawiercie
2020-01-09
od 3000 zł

ASYSTENT DZIAŁU TECHNICZNEGO

od 3000 zł
Zawiercie
2020-01-09
od 3000 zł