TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

Główna księgowa/Główny księgowy

  • Bielsko-Biała, śląskie

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych (ewidencja dokumentów w systemie finansowo-księgowym)
  • Przygotowanie dokumentacji finansowej wymaganej w toku procesu licencyjnego zgodnie z Podręcznikiem Licencyjnym PZPN na dany sezon rozgrywkowy.
  • Kontrolowanie dokumentów księgowych pod względem ich zgodności z ustawą o rachunkowości i prawem
  • Organizacja systemu sporządzania, obiegu, kontroli dokumentów księgowych w sposób zapewniający dokumentowanie operacji gospodarczych
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Sporządzanie deklaracji dla GUS zgodnie z wymogami tego organu.
  • Sporządzanie deklaracji VAT (wraz z wysyłką plików JPK do Urzędu Skarbowego).
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z Urzędem Miejskim, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Urzędami Skarbowymi, bankami oraz GUS w celu zapewnienia prawidłowej obsługi finansowo-księgowej
  • Przygotowanie danych niezbędnych do opracowania planów finansowych i budżetów oraz kontrola ich wykonania
  • Sporządzanie kwartalnej informacji o Spółce

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • Obsługa programu ENOVA
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Skrupulatność, rzetelność, terminowość, zaangażowanie
  • Posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym (sporządzanie dokumentacji zgodnie z wytycznymi UEFA)
  • Znajomość branży sportowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • możliwość rozwoju
  • dobrą atmosferę
  • poznanie środowiska piłki nożnej od środka;
  • udział w szkoleniach branżowych
  • bilety na mecze z udziałem klubu

  • Administratorem danych osobowych jest TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 43-300 Bielsko-Biała ul. Rychlińskiego 21, NIP: 9372652790. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TS Podbeskidzie S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)