• Warszawa, mazowieckie

Product manager

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Zapraszamy do świata innowacyjnych rozwiązań hydroizolacyjnych.

Obecnie rekrutujemy dla naszego Klienta, który od lat zajmuje czołową pozycję na rynku materiałów budowlanych. Jego zaangażowanie w doskonałość, innowacje i zadowolenie klientów sprawiły, że zdobył uznanie i zaufanie na całym świecie.

Jako Product Manager, Twoje główne zadania będą skupiać się na profesjonalnym zarządzaniu portfolio grupy produktowej, efektywnej współpracy z działem marketingu, sprzedaży, wsparcia technicznego oraz dostawcami. Odpowiadać będziesz za organizację pełnego zakresu działań związanych ze strategią marketingową, które są kluczowe dla osiągnięcia celów biznesowych.

Zakres obowiązków

  • aktywne monitorowanie konkurencji oraz śledzenie nowych trendów na rynku systemów hydroizolacji, dostarczając informacji o konkurencyjności naszych produktów z grupy Towary i Akcesoria
  • opracowanie i koordynacja strategii marketingowej wraz z zarządzaniem jej budżetem
  • wskazywanie kluczowych obszarów do wzrostu i priorytetów biznesowych
  • ścisła współpraca z działem marketingu pod kątem opracowywania rozwiązań oraz ich dalszego wdrożenia i rozliczenia
  • analiza działań sprzedażowych, współpraca z zespołem sprzedawców oraz doradców technicznych
  • systematyczne przeprowadzanie analizy rentowności towarów handlowych, dostarczając dane do optymalizacji procesów zakupowych i podejmowania strategicznych decyzji dot. strategii cenowej produktów
  • skuteczne zarządzanie wprowadzaniem nowych produktów i rotacją towarów handlowych, zgodnie z ustalonym harmonogramem oraz dbałością o poprawność informacji
  • administracja procesu w systemie ERP IFS.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wyższe wykształcenie
  • wszechstronne umiejętności analityczne, negocjacyjne, organizacyjne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B2)
  • wiedza praktyczna i teoretyczna z zakresu branży budowlanej
  • znajomość pakietu MS Office, system ERP IFS jest mile widziany
  • wiedza z zakresu marketingu, sprzedaży, współpracy z dostawcami
  • otwartość na komunikację z wieloma wewnętrznymi komórkami firmy oraz z dostawcami czy klientami
  • myślenie strategiczne i otwartość na naukę

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowę o pracę w jednej z czołowych firm w branży
  • możliwość rozwijania kompetencji dzięki dofinansowaniu studiów (podyplomowe, doktoranckie, MBA) czy kursów
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premię regulaminową wypłacaną miesięcznie
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz przyjazne środowisko pracy
  • ubezpieczenie na życie
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • dofinansowanie karty sportowej
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)