• Bielsko-Biała, śląskie

Archiwista

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

SZPITAL PEDIATRYCZNY W BIELSKU-BIAŁEJ
ul. Sobieskiego 83, 43-300 Bielsko-Biała
OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY

Archiwista

Zakres obowiązków

  • Współpraca z komórkami organizacyjnymi w zakresie właściwego postępowania nad dokumentacją i właściwego nią zarządzania oraz w zakresie odpowiedniego jej przygotowania do przekazania do składnicy akt;
  • Przejmowanie właściwie opracowanej dokumentacji spraw zakończonych z komórek organizacyjnych do składnicy akt na podstawie spisów zdawczo-odbiorczych;
  • Przechowywanie i zabezpieczanie przejętej dokumentacji oraz prowadzenie jej pełnej ewidencji;
  • Inicjowanie brakowania dokumentacji, udział w jej komisyjnym brakowaniu i przekazanie wybrakowanej dokumentacji do zniszczenia, po uprzednim uzyskaniu zgody miejscowo właściwego archiwum państwowego;

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Znajomość przepisów dotyczących archiwistyki;
  • Doświadczenie pracy w archiwum zakładowym min. 2 lata;
  • Dobra obsługa urządzeń biurowych;
  • Umiejętność organizacji czasu pracy;

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Ukończony kurs archiwisty;

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Pakiet socjalny;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

Oferta powinna zawierać:

  • CV i list motywacyjny
  • Kopia dokumentów potwierdzających wykształcenie;
  • Kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe;
  • Kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje/uprawnienia zawodowe;
  • Administratorem danych osobowych jest Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej 43-300 Bielsko-Biała Jana III Sobieskiego 83, NIP: 5471839851. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej 43-300 Bielsko-Biała Jana III Sobieskiego 83, NIP: 5471839851 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)