Czy to Twoja firma?

PAULA Ingredients sp. z o.o. praca

Kalisz
PAULA Ingredients Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika motoryzacja magazyn

Oferty pracy PAULA Ingredients Sp. z o. o.

Praca alert - powiadomienia

Praca PAULA Ingredients Sp. z o. o.

Mapa PAULA Ingredients Sp. z o. o.

Siedziba główna w Kaliszu

Oddział w Parzewiu

PAULA Ingredients Sp. z o. o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PAULA Ingredients Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Elektromechanik

    PAULA Ingredients Sp. z o. o.
    • Parzew
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • Diagnostyka i naprawa maszyn przemysłowych
      • Inspekcje układów elektrycznych i mechanicznych
      • Regeneracja części zamiennych

      Wymagania

      • Wykształcenie kierunkowe, techniczne (elektryk/mechanik, elektronik, automatyk, elektromechanik, mechatronik)
      • Doświadczenie zawodowe w wyżej wymienionych zawodach
      • Uprawnienia SEP do 1kV
      • Umiejętności czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi
      • Gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie
      • Ubezpieczenie grupowe i medyczne
      • Pracę w ambitnym zespole, z pozytywną energią
      • Możliwość rozwoju i awansuw strukturach firmy
      • Inwestujemy w Twój rozwój i możliwość podnoszenia kwalifikacji
      • Stabilne warunki oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • Atrakcyjny pakiet benefitów, m.in.: karta MultiSport, bony świąteczne, dofinansowanie do urlopu
      • Wsparcie leadera w okresie próbnym

Pracodawcy w Kaliszu