• Parzew, wielkopolskie pow. jarociński

Elektromechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

  • Diagnostyka i naprawa maszyn przemysłowych
  • Inspekcje układów elektrycznych i mechanicznych
  • Regeneracja części zamiennych

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe, techniczne (elektryk/mechanik, elektronik, automatyk, elektromechanik, mechatronik)
  • Doświadczenie zawodowe w wyżej wymienionych zawodach
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Umiejętności czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi
  • Gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie grupowe i medyczne
  • Pracę w ambitnym zespole, z pozytywną energią
  • Możliwość rozwoju i awansuw strukturach firmy
  • Inwestujemy w Twój rozwój i możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Stabilne warunki oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, m.in.: karta MultiSport, bony świąteczne, dofinansowanie do urlopu
  • Wsparcie leadera w okresie próbnym

  • Administratorem danych osobowych jest PAULA Ingredients Sp z . o.o. z siedzibą w Kaliszu. przy ul. Łódzkiej 145A. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe są wykorzystywane w celu prowadzenia przez Administratora procesu rekrutacji, na podstawie zgody lub uzasadnionego interesu Administratora. Dane osobowe na potrzeby dalszych rekrutacji przechowywane będą przez okres do 1 roku od daty otrzymania dokumentów aplikacyjnych. Przysługuje Pani/Panu prawo wycofania zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych, prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich zmiany, sprostowania, usunięcia lub przenoszenia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania dokonywanego przez Administratora. Przysługuje Pani /Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy prawa.
    Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się na stronie www: https://paulaingredients.com/pl/dane-osobowe/.
  • Oświadczam, iż wyrażam zgodę / nie wyrażam zgody* na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby dalszych rekrutacji prowadzonych przez PAULA Ingredients Sp. z o.o.
    Brak klauzuli zgody pozostaje bez wpływu na udział w procesie rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)