• Skierniewice, łódzkie pow. Skierniewice
  • 4 300-5 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Księgowa

Firma Woj-Art Sp. z o.o. z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży budowlanej zatrudni Księgową.

Zakres obowiązków

  • Sporządzanie deklaracji do GUS, PFRON, US
  • Współpraca z Urzędem Skarbowym, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Bankami oraz innymi instytucjami
  • Wystawianie dokumentów sprzedażowych i ich dekretacja
  • Dekretacja dokumentów księgowych, kontrolowanie faktur pod względem formalnym i rachunkowym oraz ich wprowadzanie do księgi głównej i rejestrów VAT
  • Weryfikacja i analiza poprawności księgowań, analiza kont księgowych i zestawień obrotów i sald
  • Kontrola faktur zakupu i sprzedaży pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym
  • Rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych
  • Rozliczanie RMK, dostaw paliwa, kaucji itp.
  • Pilnowanie terminowości płatności
  • Znajomość przepisów w zakresie amortyzacji oraz jej księgowego ujęcia
  • Ogólne prace administracyjne związane z BDO, ubezpieczeniami
  • Przygotowanie raportów na bieżące potrzeby Firmy oraz współpraca z innymi działami Spółki

Wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku księgowym
  • Wykształcenie min. średnie ekonomiczne bądź pokrewne
  • Dobrą znajomość przepisów podatku dochodowego, rachunkowości oraz umiejętność praktycznej interpretacji przepisów
  • Dobra komunikacja interpersonalna
  • Dobra znajomość programów INSERT
  • Znajomość praktyczna różnych form opodatkowania oraz zasad pełnej księgowości/książki przychodów i rozchodów
  • Skrupulatność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji

Oferujemy

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zespole nastawionym na współpracę
  • Świadczenia socjalne i dodatkowe ( m.in. karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna)
  • Rozwój kompetencji zawodowych
  • Administratorem danych osobowych jest WOJ-ART. sp. z o.o. 96-100 Skierniewice Gałeckiego 2E, NIP: 8360004317. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez WOJ-ART. sp. z o.o. 96-100 Skierniewice Gałeckiego 2E, NIP: 8360004317 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)