Twoje wsparcie w rekrutacji

Programista T-SQL

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-03

ADP Polska jest największą na polskim rynku firmą specjalizującą się w usługach outsourcingu kadrowo-płacowego, będąc jednocześnie częścią światowego lidera w tym obszarze – ADP®. Każdego dnia tysiące organizacji z całego świata polegają właśnie na ADP. Od międzynarodowych korporacji po małe firmy – wiodące rozwiązania ADP dla personelu pozwalają przedsiębiorstwom robić to, w czym są najlepsze – interesy. W Polsce z sukcesem działamy już prawie 20 lat i zatrudniamy 330 najwyższej klasy specjalistów gotowych dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Teraz Ty również możesz stać się częścią tego świata i dołączyć do naszego zespołu.

Zakres obowiązków:

  • Rozwijanie istniejących oraz tworzenie nowych funkcjonalności w systemie w obszarze kadrowo-płacowym dostosowanych do potrzeb biznesu.
  • Tworzenie interfejsów wymiany danych z aplikacjami i/lub systemami wewnętrznymi.
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie pojawiających się problemów.
  • Sporządzanie dokumentacji tworzonych rozwiązań.
  • Udział w projektach rozwoju systemów (analiza i projektowanie rozwiązań, programowanie SQL, przygotowywanie dokumentacji technicznej, testowanie zmian).
  • Współpraca z pracownikami innych działów dotycząca rozwoju i bieżącego utrzymania systemu.

Wymagania:

  • Co najmniej 2-3 letnie doświadczenie w projektowaniu i programowaniu w MS SQL, T-SQL,
  • Praktyczna znajomość zagadnień bazodanowych, w tym przygotowywania zaawansowanych zapytań SQL oraz programowania w T-SQL,
  • Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów wydajnościowych i optymalizacji zapytań dla baz danych MS SQL Server,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania, dotrzymywanie terminów,
  • Chęć pozyskania unikalnej wiedzy z zakresu projektowania systemów kadrowo-płacowych.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Wykształcenie wyższe, kierunek informatyka lub pokrewne,
  • Znajomość zagadnień biznesowych z obszaru kadr i płac.

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę,
  • nowoczesne i komfortowe środowisko pracy,
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość rozwoju zarówno w ramach specjalizacji, potencjalnego awansu oraz udział w ciekawych projektach i inicjatywach,
  • wsparcie doświadczonego zespołu i pakiet szkoleń,
  • atrakcyjne dodatkowe benefity i świadczenia pracownicze (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS).
Zawód:
Programista
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-19
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-03
Liczba odsłon ogłoszenia:
146
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)