Twoje wsparcie w rekrutacji

Planista Produkcji

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-22

Światowej klasy ekspert w dziedzinie produkcji elementów służących kontroli poziomu hałasu, wibracji i temperatury stosowanych w przemyśle samochodowym – firma NVH Korea –  jest twórcą i właścicielem tzw. Total NVH Interior System – rozwiązania spełniającego wysokie wymagania firm z branży automotive.

Zakres obowiązków:

·        przeprowadzanie analiz niezbędnych do sporządzenia planów produkcji;

·        planowanie i uruchamianie zleceń produkcyjnych;

·        koordynowanie realizacji zleceń produkcyjnych;

·        wprowadzanie i aktualizowanie prognoz oraz zamówień klientów w systemie ERP;

·        nadzorowanie realizacji planów produkcji, bieżąca korekta założeń produkcyjnych;

·        analizowanie wydajności pod wskazane zapotrzebowania linii produkcyjnej oraz dostępnych narzędzi;

·        współpraca z innymi działami w celu zaplanowania i realizacji procesu produkcyjnego;

·        uczestniczenie w pracach nad strategią produkcyjną firmy;

·        zbieranie danych i raportowanie wskaźników KPI;

Wymagania:

·        min. 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku (preferowane w branży motoryzacyjnej);

·        doskonała organizacja pracy własnej i elastyczność w działaniu;

·        znajomość procesów logistycznych;

·        bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;

·        umiejętność analitycznego myślenia;

·        umiejętność pracy w zespole;

·        komunikatywność, samodzielność, kreatywność, umiejętność pracy pod presją czasu;

·        mile widziana znajomość SAP;

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • szerokie możliwości  rozwoju zawodowego w międzynarodowym przedsiębiorstwie;
  • pracę w zgranym i wykwalifikowanym zespole;
  • miłą atmosferę pracy;
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności;

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim                                                  Please send your CV in English

Zawód:
Logistyk
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-08
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-22
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

RULAND Engineering & Consulting Sp. z o.o.

Specjalista ds. części zamiennych i logistyki

Zawód: logistyk Rodzaj: praca stała

POLECANA
Tychy
2019-11-21 POLECANA

SPECJALISTA DO SPRAW LOGISTYKI

Zawód: logistyk Rodzaj: umowa o pracę
LYS FUSION POLAND Sp z o o
od 3200 zł
UoP brutto/m-c
Istebna
2019-11-26
od 3200 zł

LOGISTYK

Zawód: logistyk Rodzaj: umowa na okres próbny
AMD OMEGA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
2500-3000 zł
Chorzów
2019-11-27

KOORDYNATOR

RHENUS LOGISTICS SPÓŁKA AKCYJNA
od 3600 zł
Gliwice
2019-11-25
od 3600 zł

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

od 3200 zł
Gliwice
2019-11-25
od 3200 zł

PRACOWNIK TRANSPORTU

Sursys Sp. z o. o.
Bytom
2019-09-19

Zawód: logistyk Rodzaj: inna
kontakt przez PUP
od 1176 zł
Kraków
2019-12-02
od 1176 zł

PRACOWNIK TRANSPORTU KOLEJOWEGO - DO PRZYUCZENIA