Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. BHP, P. POŻ i Ochrony Środowiska

LUDWIG CZEKOLADA SP. Z O.O. z siedzibą w Skoczowie jest polską spółką córką międzynarodowego koncernu Ludwig Schokolade GmbH Co.& KG - jednego z największych producentów czekolady, batonów i pralin w Europie, który należy do operującej na rynkach światowych grupy Krüger.

Zakres obowiązków:

Realizacja zadań wynikających z Rozporządzenia w sprawie służb BHP, nadzór, organizacja i realizacja zagadnień związanych z bezpieczeństwem PPOŻ oraz ochroną środowiska, a w szczególności:

  • Przeprowadzanie  instruktaży ogólnych BHP, szkoleń okresowych i tematycznych związanych z BHP w zakładzie pracy
  • Udział w ocenie ryzyka zawodowego oraz sporządzanie kart oceny ryzyka
  • Udział w postepowaniach powypadkowych, sporządzanie i prowadzenie dokumentacji i sprawozdawczości powypadkowej, prowadzenie rejestru wypadków przy pracy
  • Przeprowadzanie audytów bezpieczeństwa BHP, PPOŻ i ochrony środowiska oraz raportowanie z tych audytów
  • Udział w odbiorach wstępnych i końcowych maszyn
  • Nadzór nad pomiarami środowiska pracy, współpraca z laboratoriami, prowadzenie rejestrów
  • Nadzór i organizacja okresowych szkoleń w zakresie PPOŻ
  • Organizacja i nadzór nad gospodarką odpadami na terenie zakładu, prowadzenie dokumentacji i sprawozdawczości w tym zakresie
  • Prowadzenie inicjatyw mających na celu budowanie świadomości bezpiecznej pracy i kształtowania prawidłowej postawy wśród pracowników produkcyjnych i biurowych
  • Monitorowanie stanu formalno-prawnego zakładu w zakresie ochrony środowiska
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi jak np. PIP, PIS, UDT

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe specjalistyczne z zakresu BHP,
  • Uprawnienia PPOŻ (ukończony kurs inspektora)
  • Znajomość przepisów z zakresu BHP, ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony środowiska
  • Dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (dla celów audytowych)
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office)

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • świadczenia z ZFŚS (bony świąteczne, bilety do kina, wycieczki pracownicze, itp.)

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Informujemy, że Administratorem danych jest Ludwig Czekolada Sp. z o.o.  z siedzibą w Skoczowie przy ul. Rzeczna 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ludwig Czekolada Sp. z o.o., ul. Rzeczna 3, 43-430 Skoczów w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzania rekrutacji

Zawód:
Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska
Miejsce pracy:
Skoczów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-05
Oferta wygasa w dniu:
2019-11-19
Liczba odsłon ogłoszenia:
266
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Nicromet

SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA

Zawód: specjalista ds. bhp i ochrony środowiska Rodzaj: umowa o pracę
Nicromet
Nicromet
Skawina
2019-11-07

SPECJALISTA OCHRONY ŚRODOWISKA

Zawód: specjalista ds. bhp i ochrony środowiska Rodzaj: umowa na okres próbny
TEKTURA OPAKOWANIA PAPIER SPÓŁKA AKCYJNA
od 4000 zł
UoP brutto/m-c
Tychy
2019-10-24
od 4000 zł

STARSZY INSPEKTOR DO SPRAW BHP REFERATU DS. BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY SŁUŻBY I PRACY WYDZIAŁU KONTRO

Śląski Oddział Straży Granicznej z siedzibą w Raciborzu
od 2000 zł
Racibórz
2019-10-23
od 2000 zł

INSPEKTOR /STARSZY INSPEKTOR BHP (1/2 ETATU) [OGŁOSZENIE NR 8/2019]

PAŁAC MŁODZIEŻY IM. PROF. ALEKSANDRA KAMIŃSKIEGO
1500-1705 zł
Katowice
2019-11-06

STARSZY INSPEKTOR DS BHP

kontakt przez PUP
od 2250 zł
Będzin
2018-11-16
od 2250 zł

INSPEKTOR DS. BHP I KADR

Marcotran Polska Sp. z o.o.
od 4000 zł
Pyskowice
2019-10-28
od 4000 zł

INSPEKTOR DS. BHP/PPOŻ

ORLEN EKO Sp. z o.o.
4000-4500 zł
Kraków
2019-10-21