Twoje wsparcie w rekrutacji

Manager zespołu R&D

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-20

Schneider Electric

Firma
Elda Eltra Elektrotechnika SA należy do grupy Schneider Electric która jest światowym liderem w zarządzaniu
energią i automatyce dla budownictwa komercyjnego i mieszkaniowego, centrów danych, obiektów
infrastrukturalnych, energetyki oraz przemysłu Obsługujemy klientów w ponad 100 krajach, zatrudniając 140 000
pracowników i generując obroty na poziomie 26 mld EUR

Zakres obowiązków:

Do nowego Centrum R&D zatrudnimy Managera zespołu R&D

Wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne
• ok. 5 letnie doświadczenie w dziedzinie projektowania produktów
• znajomość języka angielskiego
• znajomość technologii wtrysku i tłocznictwa metali
• znajomość konstrukcji produktów i procesów produkcyjnych
• umiejętność budowania zespołu, otwartość komunikatywność,

Firma oferuje:

  • Interesującą pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
  • Przyjazną atmosferę pracy
Zawód:
Manager
Miejsce pracy:
Szczecinek
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-21
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-20
Liczba odsłon ogłoszenia:
359
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)