Twoje wsparcie w rekrutacji

SPECJALISTA DO SPRAW PROMOCJI I SPRZEDAŻY USŁUG GASTRONOMICZNYCH

Zakres obowiązków:

szeroko rozumiana analiza rynku gastronomicznego, prowadzenie prezentacji, spotkań i uzgodnień, aktywne pozyskiwanie klientów, tworzenie ofert gastronomicznych w segmencie restauratorskim oraz MICE dostosowanych do aktualnych trendów, przygotowanie kosztorysów, planów i koncepcji wydarzeń, opracowywanie oraz przygotowywanie kart menu, mało - i wielkoformatowych materiałów promocyjnych, vocherów, zaproszeń, redagowanie profesjonalnych tekstów sprzedażowych wzbogaconych zdjęciami oraz projektowanie materiałów cyfrowych i planowanie kampanii promocyjnych online, tworzenie dokumentacji fotograficznej i video ze zrealizowanych eventów, opracowanie materiałów pokazowych i referencyjnych dla przyszłych klientów oraz na potrzeby mediów społecznościowych, nadzór nad prawidłowym przebiegiem wydarzeń, rozliczanie nadzorowanych wydarzeń

Wymagania:

Wykształcenia:
średnie zawodowe
Inne wymagania:
doświadczenie lub kwalifikacje w pracy na stanowisku związanym z promocją i sprzedażą usług oraz pokrewnym
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
TAK

Firma oferuje:

Wynagrodzenie brutto:
od 2 500 PLN
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Informacje:

Miejsce pracy:
Mielno, powiat: koszaliński, woj: zachodniopomorskie
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
dwie zmiany
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Dane kontaktowe:
kontakt przez PUP
Racławicka 13, 75-620 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie
Monika Góralska
943455718
monika.goralska@pup.koszalin.pl
Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu
Wymagane dokumenty:
dodatkowe informacje: praca w godz. 8:00 -16:00, 14:00 - 22:00
Zawód:
Specjalista ds. Sprzedaży
Mielno
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
od 2500 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-09-20
Oferta wygasa w dniu:
2020-01-31
Liczba odsłon ogłoszenia:
221
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY

Zawód: specjalista ds. sprzedaży Rodzaj: umowa o pracę
Nordic Ocean Craft Sp. z o.o.
od 3500 zł
UoP brutto/m-c
Trzebiatów
2019-10-28
od 3500 zł

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY FOTOWOLTAIKI

Zawód: specjalista ds. sprzedaży Rodzaj: umowa na okres próbny
Pomorska Energia Mateusz Gawin
3000-5000 zł
Bytów
2019-11-07