Twoje wsparcie w rekrutacji

Team Leader zespołu Call Center z językiem bułgarskim

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-06-20

Homeglobal.com to idealne miejsce dla osób, które chcą spróbować swoich sił w branży sprzedaży i wsparciu Klienta. Dzięki globalnemu zasięgowi homeglobal.com daje szansę na ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku i strukturach globalnym zasięgu.

Zakres obowiązków:

  • Analiza sytuacji bieżącej i wyników na poszczególnych liniach biznesowych oraz podejmowanie działań adekwatnych do wyników analiz oraz postawionych celów
  • Motywowanie zespołu oraz stałe dążenie do podnoszenia wyników na poziomie jakościowym i ilościowym
  • Administrowanie harmonogramem wykonywania zadań przez konsultantów
  • Podział zadań między konsultantów
  • Bieżące wsparcie merytoryczne konsultantów oraz weryfikowanie poziomu realizacji zadań
  • Raportowanie poziomu realizacji powierzonych zadań
  • Tworzenie własnych rozwiązań mających na celu poprawę efektywności

Wymagania:

  • Znajomość języka bułgarskiego i polskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację biznesową
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem Call Center
  • Umiejętność pozytywnego motywowania zespołu
  • Co najmniej dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Zdolności organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Otwartość, proaktywność

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne, stabilne warunki współpracy oraz system premiowy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • System benefitów
  • Możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy
Zawód:
Manager
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-06-06
Oferta wygasła w dniu:
2019-06-20
Liczba odsłon ogłoszenia:
281
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

MENEDŻER / SPRZEDAWCA

Zawód: manager Rodzaj: umowa o pracę
kontakt przez PUP
od 2250 zł
UoP brutto/m-c
Maków Mazowiecki
2019-09-10
od 2250 zł