Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 32723        SUBSKRYBUJE: 7401

Pracownik ds. Postępowania Karnego

PROFI CREDIT Polska S.A. jest vice liderem polskiego rynku pożyczkowego i jednym z największych pracodawców w regionie Podbeskidzia.

Działamy na polskim rynku od prawie 15 lat. Specjalizujemy się w udzielaniu pożyczek ratalnych dla klientów detalicznych, jak i przedsiębiorców. Od początku działalności w Polsce sprzedaliśmy już ponad 410 tysięcy pożyczek na łączną wartość prawie 4 miliardów złotych.

Do struktur Spółki PROFI CREDIT Polska S.A. poszukujemy pracowników i współpracowników o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach. Stwarzamy możliwości pracy zarówno osobom o bogatym doświadczeniu, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej zawiadomień o popełnieniu przestępstwa

  • Koordynowanie procesu karnego w Dziale Windykacji

  • Wprowadzanie do systemu danych dotyczących postępowania karnego

  • Archiwizacja oraz prowadzenie bieżącej korespondencji z sądami i organami ścigania

Wymagania:

  • Komunikatywność i skrupulatność

  • Dobra organizacja czasu pracy i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

  • Bardzo dobra znajomość Ms Office

  • Wyksztalcenie wyższe (mile widziane wykształcenie administracyjne lub prawnicze)

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w stabilnej, prężnie funkcjonującej spółce finansowej w oparciu o umowę o pracę na długotrwałe zastępstwo

  • Wdrożenie w obowiązki i wsparcie merytoryczne

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia

  • Atrakcyjny i rozbudowany system benefitów, m.in. karta sportowa, dodatkowe dni urlopu, imprezy integracyjne, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wczasów, dnia dziecka itp.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Jeżeli chcesz, abyśmy rozważyli Twoją kandydaturę, nie zapomnij zamieścić w CV obowiązującej klauzuli zgody
(wzór znajdziesz poniżej).

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania lub otwierając link aplikacyjny:

Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

LISTA PODOBNYCH OFERT PRACY

Partner Rozwoju

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa o pracę
3000-3500 zł
brutto/m-c

POLECANA
Bielsko-Biała
2019-05-22 POLECANA
brutto/m-c
ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: praca tymczasowa
Częstochowa
2019-05-20
Hays Poland Sp. z o.o.

Katowice
2019-05-17

Tescoma
Katowice
2019-05-16
NKT S.A.

NKT S.A.
NKT S.A.
Warszowice
2019-05-10

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: praca stała
Katowice
2019-04-26

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa na okres próbny
LUFTHANSA SYSTEMS POLAND SP Z O.O.
od 2250 zł
brutto/m-c
Gdańsk
2019-03-26
od 2250 zł
brutto/m-c