Brygadzista

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Brygadzista

W związku z dynamicznym rozwojem firma JAREX Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Brygadzista

Napędza Cię ENERGIA TWORZENIA i spełniasz poniższe oczekiwania ?

Dołącz do nas !

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie nadzorować pracę ekipy składającej się z około siedmiu osób. Potrzebne jest więc doświadczenie, wykształcenie i uprawnienia.

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracownikami – wyznaczanie i kontrolowanie powierzonych zadań;
  • Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP na placu budowy;
  • Pomoc pracownikom;
  • Kontrola nad powierzonym mieniem Spółki;
  • Zarządzanie stanem magazynowym na budowie, sporządzanie zamówień i odbiór materiałów;
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy brygady;
  • Współpraca z kierownictwem.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie zawodowe/średnie techniczne;
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników;
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność, uczciwość;
  • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziane uprawnienia SEP
  • Mile widziane doświadczenie w branży energetycznej i kolejowej
  • Doświadczenie w nadzorowaniu pracy ekipy: 1 rok (preferowane)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz wyposażenie w ubiór roboczy;
  • Zakwaterowanie, ciepły posiłek oraz transport na miejsce pracy;
  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego i podnoszenie kwalifikacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Administratorem danych osobowych jest JAREX Sp. z o.o. 03-253 Warszawa Białołęcka 374, NIP: 5242527469. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasa (za 6 dni)